G-shot yağ dolgusu,aşısı

beautytubi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2011
17
1
Merhaba arkadaşlar,
geçenlerde G-shot aşısı,yağ dolgusu hakkında bir makale okudum burada paylaşmak isterdim fakat üyeliğimi riske atmak istemedim...G-shot,orgazm olamayan kadınlarda çok etkili bir yöntemmiş kısaca size öyle söyleyeyim...

evet bende duydum bu asiyi..arastirma asamasindayim..2009 dan beri hyalunorik asit isminde bir dolgu maddesi kullaniliyormus etkisi kolajen isinli maddeden daha uzun suruyormus 7 ay falan galiba..sonucta botox gibi birsey..bir sure sonra yok oluyor tekrar yaptiriliyor yani..
hic yaptiran var mi? sonuctan memnun kaldiniz mi? ben de dusunuyorum yaptirmayi ama cekiniyorum..yaptiran arkadaslar varsa lutfen deneyimlerini paylasabilir mi?

Aşıyı yaptırdım..iki gün ilişki yasaktı..dolgu aşısı yapılırken uyanıktım acı hissetmedim..sonuç süper oldu..gerçekten etkiliymiş işe yarıyor yani..eğer sizdede his yoksa mutlaka tavsiye ederim..

Aşıyı yaptırdım..iki gün ilişki yasaktı..dolgu aşısı yapılırken uyanıktım acı hissetmedim..sonuç süper oldu..gerçekten etkiliymiş işe yarıyor yani..eğer sizdede his yoksa mutlaka tavsiye ederim..

Selam, asiyi vajinaya mi yaptilar?
Maliyeti ne oldu, hangi doktor biraz bilgi verir misin, bayiltmadilar mi?
Etkisi kalici mi gecici mi, tekrarlamak gerekecek mi 6 ay sonra falan?

Selam, asiyi vajinaya mi yaptilar?
Maliyeti ne oldu, hangi doktor biraz bilgi verir misin, bayiltmadilar mi?
Etkisi kalici mi gecici mi, tekrarlamak gerekecek mi 6 ay sonra falan?

Selam, aşıyı vajinaya yaptılar..maliyeti 2cc lik yaptırdım 1200tl..1cc likte yapılıyor 3 cclik te..jinokolojik muayene gibiydi..uyanıktım,o bölgeyi lokal anestezi ile uyuşturdular sonrada dolgu maddesini enjekte ettiler..doktorum tayfun aköz ile ilknur aköz.etkisi 7 ay sürüyor sonra tekrar yapılıyor..

Selam, aşıyı vajinaya yaptılar..maliyeti 2cc lik yaptırdım 1200tl..1cc likte yapılıyor 3 cclik te..jinokolojik muayene gibiydi..uyanıktım,o bölgeyi lokal anestezi ile uyuşturdular sonrada dolgu maddesini enjekte ettiler..doktorum tayfun aköz ile ilknur aköz.etkisi 7 ay sürüyor sonra tekrar yapılıyor..

Cok tesekkürler, 7 ay cok da uzun bir zamn degil aslinda, memnun olunca deger tabii ki.
Insan bir kere yaptirip kurtulmak bir daha düsünmemek istiyor.

Cok tesekkürler, 7 ay cok da uzun bir zamn degil aslinda, memnun olunca deger tabii ki.
Insan bir kere yaptirip kurtulmak bir daha düsünmemek istiyor.

Bende başta senin gibi düşünmüştüm ve hatta sormuştum doktoruma..Eğer aşırı hassasiyet olursa kalıcı olması iyi olmazmış..

ben bu aşı işini ciddi ciddi düşünüyorum artık , yoksa bu vajinal orgazmı hiç yaşamıyacağım galiba. dolguyu yaptıran arkadaşım yazımı görürsen lütfen cevap verirmisin yaptıralı üç dört ay geçmiş , hala memnunmusun.etkilerini öğrenmek istiyorum.

Ben de bu aşıyı yaptırmak istiyorum. Anorgazmi sorunum var, umarım bu işe yarar.

ben bu aşı işini ciddi ciddi düşünüyorum artık , yoksa bu vajinal orgazmı hiç yaşamıyacağım galiba. dolguyu yaptıran arkadaşım yazımı görürsen lütfen cevap verirmisin yaptıralı üç dört ay geçmiş , hala memnunmusun.etkilerini öğrenmek istiyorum.
Ben de senin gibiyim. Cevapları bekliyorum dört gözle.

Yanlış anlamazsanız bişey sorucam. Vajinal orgazm olamamak genişlik darlıkla mı alakalı acaba? Ben hayatımda hiç vajinal orgazm olamadım çok genişti çünkü o yüzden sordum lütfen yanlış anlamayın.

Yanlış anlamazsanız bişey sorucam. Vajinal orgazm olamamak genişlik darlıkla mı alakalı acaba? Ben hayatımda hiç vajinal orgazm olamadım çok genişti çünkü o yüzden sordum lütfen yanlış anlamayın.
Benimki dar. Ben de hiç yaşamadım vajinal orgazmı. Onunla alakalı değil bence.

X