Göz Makyajı Füsun Yıldız a gittim sonunda :))

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

baykus84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2011
12
0
arakadaşlar kaşım için bugün bebişimle ve eşimle Avrupa yakasından karşıya geçtim sonuç muhteşem bence ama kendisi gelecek ay daha güzel olacak dedi ve işte budur dedim eli hızlı yüzüne kaşının yapısına göre karar veriyor çok mutluyum ismini buradan aldığım içinde sizenle paylaşmak istedim ....

Evet kendisi gerçekten çok iyiymiş bu konuda ben de duymuştum hatta buraya da yazmıştım ama ben hiç gitmedim oldukça pahalı gelmişti.Kaş yapın nasıl canım senin?Benim kaşlarım çok seyrek ve düşük kaşlıyım acaba benim kaşları nasıl yoluna sokar?

30 lira canım bana çok pahalı geldiği için gidememiştim.Bir de benim kaşlarım çok seyrek sanırım Füsun hanım da herhangi bir şey yapamaz bu kaşlara :S

evet canlar 30 lira ikinci gidiştede öylemi alacak bilmiyorum ama yine gideceğim yazarım size bu arada şu mesaj hakkım dolsun size resim ekleyeceğim ben benim yüzüme gideni bulduğuna inanıyorum sadece biraz daha incelte bilir az bir dolacak yerim var onlarda dolsun tamadır bu iş inşallah sabırsızlıkla bekliyorum ....

Canım paylaşırsan fotoğraf çok sevinirim.Bir de bir dahaki gidişinde makyaj ne kadara yapıyor öğrenebilir misin acaba?

X