Fsh ve lh kaç olmalı

Merhaba, e-nabız üzerinden değerlerin olması gereken sayısal aralığı veriliyor. Sizinki biraz düşük. Doktor yönlendirecektir. Düzelebilecek bi veri sizinki. Ben 35 yaşında henüz 1 aylık evliyken 170 FSH ve erken menapoz teşhisiyle hayatımın şokunu yaşadım. Hemen hormon tedavisine başlattı doktor düşürmek için. Bir bucuk ayda 66 ya düsurdük.. Fakat stresli dönemlerle gene 90 a cıktık. Allah herkese gönlünün muradını versin.

Ewet ordan baktım değer normal ama doktora gidene kadar merakımı gidereyim dedim. amin inşallah

Şu an ne durumda fsh?

En son 90 dı. Son 2 regl döneminde baktırmak istemedim. Çünkü bu takip de beni strese sokuyor. Bir ay sonra son kutu trisequens bitince bakıcam inşallah. Doktorum da bana durumumun tamamen psikolojik ve yasadığım sıkıntılardan dolayı olduğunu söyluyor. Sen rahatlamadan bu tünelden çıkamazsın diyor. Haklı. Bi ara, arı sütü, bal polen keciboynuzu, hayıt ginseng her bir seyi denedim. Ama bunu denedikçe tahlil günüme daha stresli gittigimi farkettim. O yüzden bu yaz onları da bıraktım. Bir ay sonra tahlil sonuclarimi yazarim buraya..insallah düşer. ALLAH BÜYÜK.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…