fsh lh değeri

deniz9696

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2024
7
3
28
kızlar fsh 10.20 lh 5.90 28 yaşına girdim regl döngüm 40 günde bir. doktora gitmedim ama yüksek mi canım çok sıkkın bi ton şey okudum kötü kötü

benim fsh 11.3 çıkmıştı. dr bi tık yüksek testi tekrarlayalım dedi. üstüne tekrar adet görmedim. çünkü hamileymişim. o yüzden öyle aman aman bir şey değil yani kafaya takma bir dahaki ay bile oynayabilen bir değer. lh normal zaten

benim evlilige daha iki sene var ya hayirli olsun bebisiniz saglikla gelsin ins. fsh 10 u gecince acil bebek yapmaya bakin diyen doktorlar var cok degisken bi deger anlamadim

fsh 10 altında olması gerekiyor. benimli 9.31di doktorum bir an önce bebek düsünmeye başla demisti bana. en iyi üreme sağlığı için biz 8in altında olmasını isteriz demişti. fsh yanında amh da bakıldı mı?
sizin değeriniz de öyle çok çok yüksek değil bence umutsuz olmayın hemen. inşallah sorun olmaz ileride. sağlıklı beslenmeye calisin bu süre içerisinde. önemli olan yumurtaların sayısından ziyade kalitesi.

benim evlilige daha iki sene var ya hayirli olsun bebisiniz saglikla gelsin ins. fsh 10 u gecince acil bebek yapmaya bakin diyen doktorlar var cok degisken bi deger anlamadim
maalesef kalbi durdu kürtaj oldum ama sonraki hormon testimde de 8 çıktı yani değişiyor. bir tek amh 25ten sonra yükselmiyor o önemli

kızlar fsh 10.20 lh 5.90 28 yaşına girdim regl döngüm 40 günde bir. doktora gitmedim ama yüksek mi canım çok sıkkın bi ton şey okudum kötü kötü
Tek başına fsh bakılması cok anlamlı olmayabilir anlık bir miktar değişebilen bir hormon net olması için size fikir vermesi açısından. Adetken yumurta sayımı ve kanda amh teshinize baktırın bunlar daha net sonuç verir.

Fsh yı streste çok etkiliyor benimki stresten 15 e kadar yükselmişti.
fsh değişken bişey o zaman 25-30 sıkıntı onu biliyorum ama 10 da riskli buluyorlar. yurtdışında yaşıyorum burda sağlık gerçekten kötü bi sonraki ay tekrardan yaptıracağım bu ay beslenme spor dikkat edeceğim bakalım nasıl olcak

teşekkür ederim evet amh baktıracağım bi sonraki ay fsh değişken bişey anladığım kadarıyla. Lh fs den yüksek olunca yada iki katı olunca polikistik overmiş ben bundan şüpheleniyorum bu bile rahatlattı biraz olsun

Benimde fsh ım 10 korkmayın kaç doktora sordum hormonlar saatlik bile değişebilir önemli değil ultrasonla birlikte değerlendiriyoruz demişti.

10 u riskli buldukları zaman yaş faktörü ve yumurta rezervi önemli. Zaten ya stresten yükselir ya da yumurta rezervi azalmaya başlamıştır o yüzden. Yumurta rezervinde sıkıntı yoksa kafaya takıp stres yapmayın hiç

teşekkür ederim internet çok kirli 10 olunca hemen çocuk yapmalı diyip direkt öldürüyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…