Menopoz Fsh Değeri 😐

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Doktorlar beslenme ve sporun yumurta üzerinde bir etkisinin olmadığını söylüyor ama bı deneyin.
hangi dr soyluyor bunu? pko lu hastalarin yumurtlamasi regl olabilmesi gebe kalabilmesi tamamen beslenme ve sporla ilgili.. normal kadinlar icin de cok onemli ama pko lu kadinlarin beslenme ve spora dikkat ettigi zaman yumurtlayabilmesi en buyuk kanit.

Ben de bunların etkisi olduğunu düşünüyorum. Bizatihi de yaşadım. Ancak tedavi olduğum merkezde doktorum böyle söylemişti. Alanında da çok iyi bir doktordur. Ben de oldukça şaşırdım o zaman.

Ca
aaa çok güzel o zaman ben içmeye devam edeyim :)
Canim ilk ay 15 gun ictikten sonra bi baktir istersen sonucta bitki cayi ben ilk ay baktirdm lh 24 du 9 olmustu fsh 10.53du 6 oolmustu

Ca
Canim ilk ay 15 gun ictikten sonra bi baktir istersen sonucta bitki cayi ben ilk ay baktirdm lh 24 du 9 olmustu fsh 10.53du 6 oolmustu
çok güzel, nasipse ben de baktıracağım inşallah ancak bu virüs yüzünden yasak var adet oldum umarım bitmeden baktırabilirim

Benim fsh: 7 amh: 2 normal mi ?
açıkçası amh hakkında pek bilgim yok çünkü henüz yaptırmadım. ancak fsh değeri (Sanırım yaşınız 20 lerde) bir tık fazla. beim de 9 çıktı 25 yaşındayım doktor yaşına göre 3 olmalı en kötü 5 olmalı demişti

çok güzel, nasipse ben de baktıracağım inşallah ancak bu virüs yüzünden yasak var adet oldum umarım bitmeden baktırabilirim
Yaa 4 gün yasak var olmadi diger aya baktrrsn bu ayda 10 gun gunde 1 bardak icersn

normalde şu an bulunduğum şehirde ikamet etmiyorum aslında. evime tekrar dönme ihtimali var. o yüzden diğer aya ya nasip diyorum
Oyle de yapabilrsn insallah etksii olur da hormonlarin normal araliklarda olur diger aya adetin 3.gunu en saglikli sonucu alirsin

Kaç aydır kullanıyorsun, değerlerinde artış oldu mu?
Ben üç ay kullandım, kilo yaptı ve mide bulantısı, sende oldu mu bunlar?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…