Frezya ve Mavişkonun topiği

Lizziecim erkek arkadaşımla facebookumuz ortak ilginç isim seni şasırtmasın :KK52::KK52::KK52:

oh sükür kızlar fırsat bulupta gelebilmişsiniz buaralara
bende pek uğrayamıyorum buralara ama siz cookk merak ettim ve cokk özledimm:KK16::KK16:

mavişkomm....frezyammm....arclizziemmm...öptüm hepinizi
:KK54::KK54:

beni ve burayı unutmayın olur mu
:KK31::KK31:

Son düzenleme:
Artık okul bittiğine göre buralardayız sanırımm :KK52::KK52:
Evet canımm burdayız...kızlar hangi şehirdi sizinkilerr ben ankaradanım:)) buralarda havar soğukk ve belirsiz güneşi bile soğuk:KK9::KK9:

oh sükür kızlar fırsat bulupta gelebilmişsiniz buaralara
bende pek uğrayamıyorum buralara ama siz cookk merak ettim ve cokk özledimm:KK16::KK16:

mavişkomm....frezyammm....arclizziemmm...öptüm hepinizi
:KK54::KK54:

beni ve burayı unutmayın olur mu

Perimlecimm:KK16::KK16::KK16::KK16:
canımmm..nasılsın neler yapıyorsunnn tatlımm,,en sonki vakadan sonra değişmeler var mıı..

Evet canımm burdayız...kızlar hangi şehirdi sizinkilerr ben ankaradanım:)) buralarda havar soğukk ve belirsiz güneşi bile soğuk:KK9::KK9:

Perimlecimm:KK16::KK16::KK16::KK16:
canımmm..nasılsın neler yapıyorsunnn tatlımm,,en sonki vakadan sonra değişmeler var mıı..

çok iyiyim canımm..kendimi baya baya topladım şükür
:KK9:
o olaydan sonra bir daha sogudum herseyden bıraktım vallaa..
en iyisi böylee duragan yasamak macera iyi gelmiyor bana
:KK76::KK76::KK1::KK1::KK1:

çok iyiyim canımm..kendimi baya baya topladım şükür
:KK9:
o olaydan sonra bir daha sogudum herseyden bıraktım vallaa..
en iyisi böylee duragan yasamak macera iyi gelmiyor bana
:KK76::KK76::KK1::KK1::KK1:

Aslında iyi biri çıksaydıı güzel olurdu da neyse artık..arkadaşı seni hatırlamıştı ya o da çok ilginçti :KK53::KK53::KK53:
Şimdi neler yapıyorun peki canım iş güç okul evv:KK9::KK9::KK9::KK9:

Ben de Ankaradayımm :KK1: Ben seni Niğde sanmıştm Frezya'm ,perimle sen nerdensin unutmuşumm :26: ??

Aslında iyi biri çıksaydıı güzel olurdu da neyse artık..arkadaşı seni hatırlamıştı ya o da çok ilginçti :KK53::KK53::KK53:

Ay inşallah perimlem için hayırlı kısmet çıkar bir an evvel :KK16:

evet öyle:KK1:
ah bir zamanlar bu olayları ne kadar çok konustuk sizinle..
ramazan ayıydı hatta..baya zaman geçmiş

Ay inşallah perimlem için hayırlı kısmet çıkar bir an evvel :KK16:
ay sagol tatlım da ben artık vazgectim aşk hikayelerinden..
nasıl güzel aşk ümitlerim vardı sizde bilirsiniz
:KK31:artık vazgectim valla ..gercek aşk cok az;nadiren var bence; bulanıda tebrik etmek lazım.

sende var mı gelişmeler
:KK23::KK23:

Son düzenleme:
:KK31:artık vazgectim valla ..gercek aşk cok az;nadiren var bence; bulanıda tebrik etmek lazım.

sende var mı gelişmeler

Hiç sorma hani o ara birisiyle deniyordum ya aşık değilim ama diyordum açık açık söyledim ona aşık değilim olmayacak galiba diye ümit vermym üzülmesin diye söyledim işte :KK31: Sonra başka birisi çıktı bu sefer ben de hoşlandım çok güzel muhabbetimiz vardı her şey güzel başlamıştı. Amaaa gel gör ki onda da başka tuhaflık varmış :KK5: Bana dedi ki bir gün kulağıma iç harfliler fısıldıyor gece. Birkaç gün rahat uyuyamadım sonra da olmama kararını aldım işte:KK31: Ama henüz çok belli edemiyorum kesin olarak çünkü aramız çok iyiydi şimdilik sadece mesajlarına cevap kısa kesiyorum ya da az atıyorum.Sebep olarak da mesajlaşmayı sevmiyorum dedim öyle işte zamanla soğusun diye bekleyeceğim.
Artık ben de bıktım yani yok mu adam gibi adam bize yahu:KK1:

Hiç sorma hani o ara birisiyle deniyordum ya aşık değilim ama diyordum açık açık söyledim ona aşık değilim olmayacak galiba diye ümit vermym üzülmesin diye söyledim işte :KK31: Sonra başka birisi çıktı bu sefer ben de hoşlandım çok güzel muhabbetimiz vardı her şey güzel başlamıştı. Amaaa gel gör ki onda da başka tuhaflık varmış :KK5: Bana dedi ki bir gün kulağıma iç harfliler fısıldıyor gece. Birkaç gün rahat uyuyamadım sonra da olmama kararını aldım işte:KK31: Ama henüz çok belli edemiyorum kesin olarak çünkü aramız çok iyiydi şimdilik sadece mesajlarına cevap kısa kesiyorum ya da az atıyorum.Sebep olarak da mesajlaşmayı sevmiyorum dedim öyle işte zamanla soğusun diye bekleyeceğim.
Artık ben de bıktım yani yok mu adam gibi adam bize yahu:KK1:

Hadi yaaa :KK53::KK53::KK53::KK53:..bilerek söylemiş olmasın..aman canım dikkat ya..ne diyorlarmış peki merak ettim..

sende var mı gelişmeler

Perimlecim kötü düşünmee kesinlikle..allahım seni üzmek istemiyor önceki iki tecrübe hatta biri sayılmaz da tamamen seni üzecek insanlardı bence..yaşacağın büyük aşkkı onlar heba ederdi..çok daha iyilerine layıksınn..

X