Fraksiyonel lazer

Uye127

Guru
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2010
158
63
37
Arkadaşlar merhaba. Fraksiyonel Lazer yaptıran ve süreci geçiren biri var mı internette bilgi o kadar az ki.

Şuan yaptırdıktan sonraki 3. Günüm yüzüme sürekli krem ve güneş kremi surdugumden ne noldugunu anlayamıyorum. Soyulmasın kendiliğinden düşsün kabuklar diye de çok ovalamiyorum. Şuan yüzüm beyaz beyaz kabuk gibi internetteki gibi kıpkırmızı ya da siyah kabuklarım.yok. süreci biri anlatabilir mi bilgi almak istiyorum

Merhaba gecmıs olsun
Şu an nasıl ıyılesme var mı ?

Merhaba ben 2 Şubat'ta sivilce izlerim için
Merhaba şimdi nasıl oldu baya zaman geçmiş üzerinden.? Ben de 3 Şubat'ta fraksiyonel lazer yaptırdım ve kabukların geçmesi 10 günü buldu. 3 gün önce de prp yaptirdim ve hala yüzümde kizarik izler var. Fraksiyonelin soyuldugu bazı yerler hala yanık gibi ama cildin yenilenmesini bekleyeceğim.

ben de yaptırmak istiyorum ama açıkçası çok kararsız kaldım

Ben yaptirdim 1bucuk ay önce pisman oldum, bende kabukda baglamadi pek.
Ustelik esmer tenli oldugum icin yuzumde degilde boynumun üst tarafinda lekelenme yapti, o tarafa bakamiyorum bile aynada pisikolojim bozuluyor.
Doktor gecer dedi ama inanmiyorum leke acici krem aldim eczaneden bunun icin.
Birde yuzumde 1 hafta krem kaldigi icin gozeneklerimde acildi olmayan yerlerde, ustelik kremde iyi bir marka ve komedojendi.
Internette yazanlara veya doktorun dediklerine inanmayin.
Bende lekede vardi kucuk kırışıklıkda vardı, hiç biri geçmedi ama ben daha çok gözenekler için yaptirip nurtopu gibi yeni gözeneklere sahip oldum.
Hem paramdan oldum hemde baska estetik sorunlarim cikti simdide.
Yaptirmayin pişmanliktir

Merhaba acaba nereden yaptırdınız yaptırdığınız yerle ilgisi olabilir mi
ben de yaptırmak istiyorum.

Merhaba acaba nereden yaptırdınız yaptırdığınız yerle ilgisi olabilir mi
ben de yaptırmak istiyorum.
Ben yurtdışındanim.
Burda özel bi doktorun muayenehanesinde yaptirdim.
Bence siz isterseniz önce test amaçlı yüzünüzde küçük bi bölgeye uygulatın ama bundanda belli olacagini sanmiyorum sonucun.
Birde esmer tenlilerde özellikle boyun bölgesine tavsiye etmem

Yaptirdigim yerle ilgisi yok, tamamen lazerle ilgili.
Doktor bana yan etki yapmadigini soylemisti bu lazerin, ki yapiyor.
Ustelik düşük frekans yapti birdahakine yüksek frekans yapacakti.
Ben asla tavsiye etmem bu lazeri.

Arkadaşlar birçok mesaj gelmiş. Doktor lazer sonrası buz uyguluyor yüzüme o yüzden siyah noktalar olmadığını söyledi. Kabuklar 10 gün sonra döküldü tamamen. Şuan ikinci seansı yaptırdım yüzümdeki değişiklik şu çok parlak bı deri cikti alttan ve sanki bı tık çukur gorunumu duzeldi. Zaten bu tedavi çok uzun sürüyor. Hemen çukurlar düzelmiyor. Bende herhangi bir iz bırakmadi hep güneş koruyucu sürdüm. Şuan ikinci seansın ikinci günündeyim yine güncelleme yaparım.

2 seans üzerinden baya zaman geçti ve şuan yüzümdeki degisiklik olarak ben çukur görünümunun biraz daha duzeldigini düşünüyorum o yüzden 3. Seansa devam edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…