Fotoğraflı ( burun ucu düşüklüğü)

semiramist01

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2023
159
23
34
Herkese selamlar
Tecrübesi olanlar lütfen yazsın 3 ay oldu ameliyat olalı burun üç kısmın altında şişkinlik var doktorum inecek diyor burun ucum kalın derili fakat geçmeyecek gibi geliyor bu şişkinlik lütfen yorumlarınızı bekliyorum

Merhaba
Benim burunumda ilk aylar böyleydi
Burun ucumda altında bombe vardı
Ve burnum düşük görünüyordu
Suan o bombe bıraz azaldı ama halen var
zaman geçtikçe biraz daha azalır
Birde ödem burun ucunda ve 3 ay çok erken

Fotoğraf atar mısınız bana özelden rica etsem

Önceki haline kiyaslaman lazım cilt kalınsa bir yere kadar iniyor ztn kolumella kısmı ilk 3 4 ay çok sis olabiliyor ama önceden de böyleyse çok degismez

Önceden sarkıklık vardı ama şu an o kısım şiş duruyor sarkık değil de gibi
Şişlik en az 4 ay diyorum sizin cilt kalın gibi duruyor . Ha burun ucu düşükte kalabiliyor bazen ama yandan hiç öyle durmuyor . Burun ucu etli ise etli kalıyor yine tam incelmiyor maalesef ciltten kaynaklı o da

Şişlik en az 4 ay diyorum sizin cilt kalın gibi duruyor . Ha burun ucu düşükte kalabiliyor bazen ama yandan hiç öyle durmuyor . Burun ucu etli ise etli kalıyor yine tam incelmiyor maalesef ciltten kaynaklı o da
Evet burun ucum etli ve kalın demişti doktor çok az inse o bile bana yeter yorumunuz için teşekkür ediyorum

Evet burun ucum etli ve kalın demişti doktor çok az inse o bile bana yeter yorumunuz için teşekkür ediyorum
Kortizon yapabilir doktorun. Şuan burun ucuna birikmiştir ödemin. Kortizon cildi inceltiyor kismende olsa ama burun ucuna yapılmıyor burun sırtına yapiliyor. Çok azda olsa burun ucu da küçülüyor. Doktoruna bı danış erken dönemde daha etkili diyolar

Doktorum il dışında maalesef burun ucumu sorduğumda en son orası iner kalın derilsiin dedi yeterki insin beklerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…