Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Fotoğraflara bakıp fikir verir misiniz?

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
nasıl çıkarim anlamadım arka kısmı bütün kesilmesen olmaz duvar canlı sıva yapıldığı için kapatmak biraz saçma geldi bana
tv ünitesinin arkası var ya o vidayla ya da çiviyle tvalt ünitesine monte olmuştur taşınırken nakliyeciler parçalar zaten ozaman kurulumunda taktırmazsınız sadece tvnin üzerinde durduğu alt sehpayı kullanırsınız.

bunun gibi

indir.jpg

hatta sizin tv ünitesinin raflarıda çıkıyordur onlarıda duvara monte ettirebilirsiniz üzerine biblo çerçeve vs koyarsınız

ahenk-tv-unitesi-beyaz-2-800x600.jpg

bi
kestirme arkadaki çıkar zaten demonte değil mi tv üniten kestirirsen yazık edersin
raz inceledimde alttaki parcanın arka kısmı o yukarda duvara yaslı kısıma yapışma gibi iki ayrı tahta yok gibi geldi yine de sökülünce bakarım duruma göre eğer olursa sizin dediğiniz gibi yaptırırım ..teşekkür ederim

bi

raz inceledimde alttaki parcanın arka kısmı o yukarda duvara yaslı kısıma yapışma gibi iki ayrı tahta yok gibi geldi yine de sökülünce bakarım duruma göre eğer olursa sizin dediğiniz gibi yaptırırım ..teşekkür ederim
rica ederim kesmenize gönlüm razı gelmedi yorum yapmadan geçemedim.inşallah sökülen bir parçadır

bencede kestir istersen ünitenin üst kısmını başka bir yerede monte edebilirsin duvarın çok hoşmuş

X