Saç Rengi ve Saç Boyama Fotoğrafa göre saç boyası rengi önerir misiniz lütfen?

cheescakevesufle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2019
187
30
34
Benim saç rengim ne renk kizlar? Çok beyazim var goruldugu uzere😂 saçimi doğal tonlarda bi renge boyamak istiyorum.Esmer oldugum için cok seçenegim yok sanki. Ne renk ne marka onerirsiniz. Markadan markaya renkler degisiyo o yuzden soruyorum. Ben direkt düz kahve mi boyatsam diyorum ama boyatmişken de yakisacak bi sey istiyorum.
Screenshot_2020-10-31-15-02-01-1.png

Benim saç rengim ne renk kizlar? Çok beyazim var goruldugu uzere😂 saçimi doğal tonlarda bi renge boyamak istiyorum.Esmer oldugum için cok seçenegim yok sanki. Ne renk ne marka onerirsiniz. Markadan markaya renkler degisiyo o yuzden soruyorum. Ben direkt düz kahve mi boyatsam diyorum ama boyatmişken de yakisacak bi sey istiyorum.
Eki Görüntüle 2713636
Duz kahve siyah gibi çıkıyor. Beyazlarinuz kapansin istiyorsanız yaninda sifir olan tonları kullanin hep. Ne renk boyayacaksaniz hep yaninda sifir olsun. 4.0 3.0 gibi. En iyi beyaz kapama boyle olur.

Duz kahve siyah gibi çıkıyor. Beyazlarinuz kapansin istiyorsanız yaninda sifir olan tonları kullanin hep. Ne renk boyayacaksaniz hep yaninda sifir olsun. 4.0 3.0 gibi. En iyi beyaz kapama boyle olur.
Ya çok tesekkurler. Detayli hiç bilmiyodum. Sifiri ogrendigim iyi oldu. Seneler once arkadaslarim kahveli bi renge boyamislardi siyaha daha yakin oldu gercekten. Demek ki baska bakmam lazim siyah olsun istemiyorum cunku

Ya çok tesekkurler. Detayli hiç bilmiyodum. Sifiri ogrendigim iyi oldu. Seneler once arkadaslarim kahveli bi renge boyamislardi siyaha daha yakin oldu gercekten. Demek ki baska bakmam lazim siyah olsun istemiyorum cunku
4.0 guzel ama altta bu renk varken tutar mi bilemiyorum. Saciniz da siyaha yakin gibi.

Eki Görüntüle 2713636
Neva ton saç boyası 7.7 Karamel kahve saç boyasını öneririm canım esmer tene çok yakışır, ilk boyama da renk tam oturmasa bile ikinci boyaman da rengini vericektir.Yanlız beyazların tam kapanması için boyanın içine ana renkten de yarım tüp katman gerekli yani 7.7 ye yarım tüp 7.0 da katıcaksın o zaman beyazların tamamen kapanıcaktır 🤗

Patlıcan moru çok yakışır.
Benim saçım da bir kaç tane beyaz vardı .
Çok güzel kapandı beyaz ve çok yakıştı o renk bana

Eki Görüntüle 2713636
Merhaba :) Saçlarınız siyaha yakın gibi. Doğal tonlar isterseniz kestane rengine veya koyu kahveye boyayabilirsiniz. :)

X