Göz Makyajı Fondoten ve kapatıcı ile ilgili sorularım :D

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

cemresema

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Mart 2013
20
0
Merhaba ben fondoten ve kapatıcı almayı düşünüyorum günlük kullanıcam okula giderken öyle abartılı değilde sade makyaj gibi bişey olcak

kapatıcı dediğim göz altına sürüyolar bide göz kapağına sürüyolar ya işte o onun adı kapatıcıydı dimi ?

bide bu fondoten sürmeden önce krem sürüyolarmış yüzlerine o krem ne kremi gündüz kremi gibi bişeymi ne o ?

bu fondoteni elimizle mi sürüyoruz fırçası varsa hangi fırça birsürü fırça çeşidi var?

ya bu fondoten rengini nasıl seçeceğim yanlış seçersem bide nasıl seçicem onu?

ve son olarak fondoten ve kapatıcı sürdükten sonra pudra sürüyolarmış kalıcı olsun diye o pudra ten rengimizle aynı olcak dimi? pembe sürmem zatende

kusura bakmayın çok soru sordum :) ilk defa fondoten ve kapatıcı kullanıcam normalde sadece rimel ve lip balm kullanıyodum :)

krem fondöten cilde zarar vermesin, gözenekleri tıkamasın diye sürülür benim bildiğim.... normal cildine uygun bir nemlendirici sürebilirsin.
sen bütçene göre uygun bir yere gidip ben ilk makyaj alışverişimi yapıyorum falan de yardımcı olurlar.
pudra fondöten ile aynı renk olsa daha iyi. kapatıcı da bir ton açık olmalı bence daha hoş oluyor
fondöten likit var, sıkıştırılmış var. likit olanı elinle sürebiliyorsun ya da sünger de olabilir. fırça da olur ama kaliteli fırça 50den başlıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…