Makyaj Ürünleri Fondoten tavsiyesi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

birgaripyazar

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2013
1.528
677
Kızlar yanak bölgemde sivilceden kalma çukurluklar var çok olmasada.Kryolan,missha bb krem,diadermin fondoten kullandım fakat bir türlü yüzüm bunları emmiyor.Karma bir cildim var.Sıvanmış gibi bir görüntü oluşuyor.Hafif duran,çok iyi kapatıcılık sağlayan ve cildimin kolayca emebileceği bir fondoten tavsiyesi istiyorum.Veya fondotenden önce ne yapmam gerekiyor nemlendiriyorum aynı sonuc nemlendirmiyorum aynı,makyaj bazı sürünce aynı sürmeyince yine aynı:KK43:

Lancome, Mac ve Estee Lauder'ın fondotenleri iyi kapatıcılık sağlıyor cilt makyajından en az yarım saat önce cildi nemlendirip mutlaka baz kullanmalısın, yazdığım fondotenleri gidip denersen hangisinin cildine daha iyi geldiğini gözlemlemiş olursun.

Lancome, Mac ve Estee Lauder'ın fondotenleri iyi kapatıcılık sağlıyor cilt makyajından en az yarım saat önce cildi nemlendirip mutlaka baz kullanmalısın, yazdığım fondotenleri gidip denersen hangisinin cildine daha iyi geldiğini gözlemlemiş olursun.
Estee Lauder Double Wear yeni aldım 135 tl ye boynerin sitesinden.Ama aşırı kötü oldu yüzüm emmedi fondoteni.Sıvanmış gibi durdu..

Mac face&bodyi yine başka bi mac fondotenimle karıştırarak kullanıyorum face&body çok hafif ve cildi nemlendiriyor diğer fondotenimde mac macthmaster onuda tavsiye ederim,misshanın bb sinden çok memnundum ama bu sene ne olduysa yüzümde pütürlenme oluyor arada kullanıyorum onuda ayrıca fazla yoğun fondotenleri önermem canım özellikle yaz içinağır kaçar bence

Fondoten markasindan önce uygulamayı nasıl yaptığınız önemli ne kullanıyorsunuz fırça sünger elle mi ve ne kadar ürün uyguluyorsunuz doğru ve doğal bir görünüm için bunlar çok önemli double wear iyi bir fondöten kapatacılığı gayet iyi ancak günlük kullanım için uygun değil ağır bir yapısı var çok doğal sonuç elde edemezsiniz.

X