Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Fondoten tavsiyesi olan var mı?

merva87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
49
0
merhaba kızlar, benim çok hassas kızaran ve karma bir cilt tipim var kolay kolay herşey cildime yaramaz. şimdiye kadar maybelline kullanıyordum ama biraz daha doğal birşeyler istiyorum. dün kozmetikçideki kız beyu yu önerdi ama karar veremedim. fiyatlarıda likit fondöten i 52, göz altı kapatıcısı 39, göz kalemi 32, allığı 32 tl burda tek kozmetik shopta var.kullanan arkadaşlar bu ürünü tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıl?

ben loreal infallible kullanıyorum cokta memnunum anlaşılmıyo.. bi ara max factor long lasting kullanıyordum bu ikisi çok güzel tavsiye ederim..

Benim de hassas ve kızaran bir cildim var ve çareyi Physicians Formula markasının renkli nemlendiricisinde buldum.sıvı fondöten gibi ama çok hafif zaten %80 itibariyle organik sertifikası var,asıl amacı nemlendirme hafifte renk veriyo,cildin her tarafı eşit renkte oluyo.fyatı 55 tl.denemeye gerçekten değer.İnş. sen de kullaır ve beğenirsi.Sorun olursa yazabilirsin.

Maybelıneyı kullanıyormussunuz zaten ama ben de Maybelıne'nın Affinitone'si var ve gayet memnunum.

merhaba kızlar, benim çok hassas kızaran ve karma bir cilt tipim var kolay kolay herşey cildime yaramaz. şimdiye kadar maybelline kullanıyordum ama biraz daha doğal birşeyler istiyorum. dün kozmetikçideki kız beyu yu önerdi ama karar veremedim. fiyatlarıda likit fondöten i 52, göz altı kapatıcısı 39, göz kalemi 32, allığı 32 tl burda tek kozmetik shopta var.kullanan arkadaşlar bu ürünü tavsiye eder misiniz? fiyatları nasıl?

Oriflame Kozmetik'in Organik fondateni ( yeni çıktı) ECOBEAUTY serisinden ,güvenerek tavsiye ederim. :80

Konu içeriği nedeniyle "Pudra, Fondöten, Kapatıcılar" başlığına taşındı.

X