Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Fondoten önerileri

RachelB

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2009
40
2
Merhaba kızlar! Bu konuda uzmanlaşmış bayanların yardımına ihtiyacım var :) Benim cildim karma, t bölgesi yağlı yanak kısımları nemsiz ve kızarıklık var. Sivilcelerim sadece adet öncesi 2 3 tane çıkıyor onun dışında böyle bir sorunum yok. Max Factor kullandım, bodyshop kullandım ama pek memnun kalmadım. Çok yağlı olmayan, cildi aydınlatan, pul pul olmayan kısacası ikinci ten olacak ve kusurları renk farklılıklarını kapatacak bir fondoten arıyorum. ama çok pahalı istemiyorum, yan, 150 lira veremem ne yazık ki. önerileriniz neler?

Merhaba kızlar! Bu konuda uzmanlaşmış bayanların yardımına ihtiyacım var :) Benim cildim karma, t bölgesi yağlı yanak kısımları nemsiz ve kızarıklık var. Sivilcelerim sadece adet öncesi 2 3 tane çıkıyor onun dışında böyle bir sorunum yok. Max Factor kullandım, bodyshop kullandım ama pek memnun kalmadım. Çok yağlı olmayan, cildi aydınlatan, pul pul olmayan kısacası ikinci ten olacak ve kusurları renk farklılıklarını kapatacak bir fondoten arıyorum. ama çok pahalı istemiyorum, yan, 150 lira veremem ne yazık ki. önerileriniz neler?

fondoten e 150 lira vermen gerekmiyo zaten sadece fondoteni doğru uygulamayı bilmen yeterli emin olabilirsin ki kalitesi en düşük fondotenle bile harikalar yaratabilirsino yzden doğru uygulamayı bi uzmandan öğrenmen gerekir benm cildimde karma ve fondoteni doğru uyguladığmda spr oluyo

aynı cilt tipine sahibiz..maxtan neden memnun kalmadın yağlandırdı mı cildini?bir de cilt temizliğine nemlendirmene dikkt etmezsen fondötenler hoş durmuyor hatta kusuyorlar..özellikle yanaklarını nemsiz bırakma..loreal deneyebilirsin..kryolan ürünleri güzel ama günlük kullanım için tercih edermisin bilmiyorum..mac studio fix..bide bunun patakremi var..max'ın hangi ürününü kullanıyordun ve no'su kaçtı?

Eklentiler

• $en-yeni-loreal-fondoten-cesitleri.jpg
    16,3 KB · Görüntüleme: 787

canım max factor lasting performance 101 ivory beige kullanıyorum şu anda, ciltle bütünleşmiyor çünkü hani krem gibi maske gibi kalıyor yüzde, yakından bakınca çok belli ediyordu kendini o yüzden pek memnun değil mac almayı düşünüyorum ama ürünü anlamak için bi hafta kullanmam gerekiyor o yüzden çok para vermek istemiyorum

tamam canım ben tam sana göre bi ürün öneriyorum..senin cildin karma, t bölgesi yağlı yanak kısımları nemsiz ve kızarıklık var. Çok yağlı olmayan, cildi aydınlatan, pul pul olmayan kısacası ikinci ten olacak ve kusurları renk farklılıklarını kapatacak bir fondoten arıyorum. ama çok pahalı istemiyorum demiştin..yarın ilk iş bunu dene ve yorumunu yaz..ben cecile'in iki yüz ürününü denedim sivilce yaptı dedim ama önyargı yapmadan bu daha çıkalı 3-4 ay olan pudrayı denedim..adı cecile matte touch perfect powder..maxta 101 kullanıyosan bunda 501i dene sanırım en açığı bu..ben maxta 105-106 kullandım bunda 502 yi denedim bugun ama açık geldi bana biraz o nedenle yarın 503e bakıp karar vericem..süper kapatıcılığı var..paraben içermiyor..

en alt yüzünde aynası var,onun üstünde süngeri var,onun üstünde pudrası var..
renkleri: 501,502,503,504,505.
fiyatı: Cecile Shop' da 26tl ama bugün baktığım mağazada 29 demişti..

canım çok teşekkür ederim, yarın ilk iş bunu alacağım ama pudra olarak. birde fondoten önerin var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…