Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Fondoten kullanimiyla ilgili tavsiyelerinizi bekliyorum

incimiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2010
183
14
yüzümde kizarikliklar ve sivilce izleri oldugu icin kamuflaj make up kullaniyorum "vichy dermablend" fondöten oldugu icin biraz parliyor ..parlamayi gidermek icin üstüne biraz pudra sürsem olurmu...arkadasimin dügününde kendi fondötenimi kullandim ..makyöz üzerine bir pudra sürdü..renkli miydi renksiydi bilemiyorum sanki kendi tenim gibi naturel görünüyordu fondöten kullandigim belli degildi ..sizce hangisinden sürmüstür???

ayrica kullandigim fondötenin ten rengime göre biraz koyu oldugunu fark ettim...daha da kötü olani bir nuance daha koyusuda var bende..bilincsizce almisim ....ben bu koyu renkleri nasil degerlendirebilirim ???

Son düzenleme:

buyuk ihtimalle pudra surmustur veya makyaj bazi.
koyu fondotenine acik renkli bir fondotenini karistirip rengini acabilirsin veya golgelendirmede kullanabilirsin.

bencede pudra kullan üstüne parlamayı önlüyor benim cildim yağlı fondoten parlıyor o yüzden abartmadan pudra sürüorum daha mat görünüm oluyor tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…