Saç Bakım Ürünleri Fönden sonra kullanacağım saç serumu önerisi

Ozge19o3

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2011
662
13
Kızlar fönden sonra kullanabileceğim bişi arıyorum serum dediler hangisini önerirsiniz kabarmasın parlak tek tek canlı olsun istiyorum kuafördeki gbi lütfen yardım ..:26:

Kızlar yaa fön suyu almıştım morfose boyalı saçlar kokusunu pek beğenmedim güzel kokan fön suyu tavsiyeleriniz varmı mis gbi koksun ya =))

ben dün elsece re nutrıon saç spreyi aldım bu kadarmı olur beklentim çok yokken baya beğendim saçlarım hacimlendi aksine yapış yapış ve sönük değil bal kokuyor mis gibi bu ürün glıss total repaır 19 dan daha etkili geldi bana hemde kokusu arı sütü bal ben bayıldım yumuşacık hacimli yapıyor üstelik saçlarımın dalgası için gliserin kullanıyordum bu ürün dahada dalgalandırdı yapılı gibi buklelerim oldu

ben dün elseve re nutrıon saç spreyi aldım bu kadarmı olur beklentim çok yokken baya beğendim saçlarım hacimlendi aksine yapış yapış ve sönük değil bal kokuyor mis gibi bu ürün glıss total repaır 19 dan daha etkili geldi bana hemde kokusu arı sütü bal ben bayıldım yumuşacık hacimli yapıyor üstelik saçlarımın dalgası için gliserin kullanıyordum bu ürün dahada dalgalandırdı yapılı gibi buklelerim oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…