Folik asit redifol plus

Merhaba geç oldu ancak ocak 17 son adet tarihimdi. Adedimin 3 gün gecikmesinden şüphelenerek 14 subatta idrar testinin silik çıkmasıyla kan testi verdim değer 12 ydi ertesi gün teyit amaçlı heyecandan tekrar verdim 4.3 oldu :KK43: gebe kalmıstım ve 7 ay bekledikten sonra .
Bu ilacı kullandıgım ilk ay gebelik oluştu. İlaçtanmıdır bilemem ama ben bu ilacı yaklasık 8 gun kullandım çok midem bulandıgından bıraktım .
Diyorum düzenli devam etseydim düşük olmazmıydı yoksa diyorum kullandıgım için mi bu düşüğü yaşadım bu ikilemden çıkamıyorum kaç gündür umarım senin için çok hayırlı olur ve güzel haber verirsin .
Ama aylarca korunmadık folik asiti 1 ay kullanmam gerektigini söylemişti doktorum tabi ben o düzene ayak uyduramadım .

Merhaba geç oldu ancak ocak 17 son adet tarihimdi. Adedimin 3 gün gecikmesinden şüphelenerek 14 subatta idrar testinin silik çıkmasıyla kan testi verdim değer 12 ydi ertesi gün teyit amaçlı heyecandan tekrar verdim 4.3 oldu :KK43: gebe kalmıstım ve 7 ay bekledikten sonra .
Bu ilacı kullandıgım ilk ay gebelik oluştu. İlaçtanmıdır bilemem ama ben bu ilacı yaklasık 8 gun kullandım çok midem bulandıgından bıraktım .
Diyorum düzenli devam etseydim düşük olmazmıydı yoksa diyorum kullandıgım için mi bu düşüğü yaşadım bu ikilemden çıkamıyorum kaç gündür umarım senin için çok hayırlı olur ve güzel haber verirsin .
Ama aylarca korunmadık folik asiti 1 ay kullanmam gerektigini söylemişti doktorum tabi ben o düzene ayak uyduramadım .
Suan kendimi toparlar toparlamaz tekrar başlayacagım umarım senin için hayırlısı olsun .🙏🏼

Canım geçmiş olsun . ilaç redifol plus mı ? ilaçtan kaynaklandığını zannetmıyorum çünkü bende düşük yaptım sonra 3 ay korun dedi doktor hamile kalmadan 1 ay önce bu folik aside başla dedi basladım bitti benim bende cok duzenli kullanamadım ara ara unuttugum oldu ama bitti.ocakta başladım şubatta bitti ama o ay hamile kalamadım.inşallah bu ay hayırlısıyla olur.Doktor zaten sağlıklı gebelik olsun diye 1 ay öncesinden başlayın diyor. değerler çok yükselmiyorsa kimyasal gebelik diyolar bende sürekli gidip kan vermiştim düşükte ama 38 den yukarı çıkmamıştı.Rabbim isteyen herkese hayırlısını sağlıklısını versin inşallah.

X