Folik asit öneri~tavsiye

gmsem

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2024
23
8
30
Canım arkadaşlar önere bileceğin folik asit var mı ? Ben daha önce ki konular da inofolic Combi yi gördüm ve yumurtalıklar için de faydalı olduğunu yazmışlar . Aranız da kullanan yada farklı önerisi olan var mı acaba ?

doktorunuza sorsanız? herkesin ihtiyacı farklı oluyor. bu ihtiyaca göre doktorunuz size veriyor zaten

doktorunuza sorsanız? herkesin ihtiyacı farklı oluyor. bu ihtiyaca göre doktorunuz size veriyor zaten
Folık asit gebelik öncesi önerilen bi takviye zaten , genel anlamda da her doktor tavsiye ediyor , her doktorun tavsiye ettiği önerdiği de farklıdır , daha iyisi de vardır daha kötüsüde .

Bende onu kullandım ama bünyeme iyi gelmedi . Sizde başka tepki verebilir

Folık asit gebelik öncesi önerilen bi takviye zaten , genel anlamda da her doktor tavsiye ediyor , her doktorun tavsiye ettiği önerdiği de farklıdır , daha iyisi de vardır daha kötüsüde .
evet ama bazı doktorlar kan değerlerinize göre içerisinde farklı vitamin ve mineraller olan folik asitleri öneriyor. bende öyleydi en azından. sadece folik asit kullanacaksanız ayrı tabii ki.

Bende onu kullandım ama bünyeme iyi gelmedi . Sizde başka tepki verebilir
Ben kendim gebelik düşündüğüm için sağlık ocağındaki doktor bana folbiol yazdı , ama bu ilacın bana iyi gelmediğini düşünüyorum , adetimi geç söküyor o yüzden bunu bırakmak istiyorum .

Tabi . Zaten folık asit öneri diye açtım konuyu farketmissiniz dir , ben sadece genel olarak gruplarda konuşulan bi takviye ti Meral ettiğim için özellikle onu sordum

Folatro en saf folik asit demişti doktorum bana 2 hamileliğimde de onu kullandım direk folat içeriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…