folik asit kullananlar

efnanim

eşim ve oğlum
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2010
3.609
1
folik asit kullananıp korunduğu halde hamile kalan var mı yazın lütfen çok merak ediyorum

Ben anlayamadım.
Korunuyorsanız, folik asit niye kullanıyorsunuz.
Folik asit gebeliği kolaylaştıran birşey değil zaten. Gebe kalmayla bir alakası yok.

Ben anlayamadım.
Korunuyorsanız, folik asit niye kullanıyorsunuz.
Folik asit gebeliği kolaylaştıran birşey değil zaten. Gebe kalmayla bir alakası yok.

tiryandafila yeni düşük yaptım doktor 3 ay kullan dedi korunuyoruz şimdi ama ben folik asiti gebe kalmayı kolaylaştırıyor ve bebeğin tutunması için zemin hazırlıyor kan değerlerini hamileliğie hazırlıyor diye biliyorum bebeğimin olmasını çok istiyorum belki korunsak bile ilacın etkisiyle hamile olabilirmiyim diye merak ettim ama olmaz sanırım haklısınız sonuçta korunuyoruz saçmadım işte psikolojik bi durum sanırım

canım folik asid sadece bebeğe faydalı senin hamileliğini kolaylaştırmaz.hamile kalmadan vermelerinin nedenide ilk üç ay kullanmak gerek bizde hamile olduğumuzu bir aylıkken öğrendiğimiz için doktorlar önceden içilmesini öneriyo ben tedavi sürecimde hep kullanmıştım doktorumda bana böyle anlattı.

anladım cmrm benim bi yakınım demişti öyle sanıyodum bende senin bebek var mı şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…