Folic Plus Kullananlar

cennet kuxsxu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
143
6
folic plus kullananlar var mı bana doktorum günde 3 tane verdi bu sayı çok deilmi kafama takıldı azaltsam olur mu sizce.siz nasıl kullanıyorsunuz.yazarsanız sevinirim.herkese teşekkürler.

folic plus kullananlar var mı bana doktorum günde 3 tane verdi bu sayı çok deilmi kafama takıldı azaltsam olur mu sizce.siz nasıl kullanıyorsunuz.yazarsanız sevinirim.herkese teşekkürler.

bende günde 3 tane folik plus içiyorum.hamile değilim ama olmaya çalışıyorum.arkadaşım hamile kalmak için doktora gitmişti.onada doktor vermişti.günde 3 tane içiyordu. doktorun doğru söylemiş.peki sen hamilemisin?

bende kullndım hamile değilim yumurta takibi yapılırken doktor içmeye başla demişti sonra tutmayınca bırakabilirsin dedi o zamandan beri içmiyorum aslında hamile kalmadan 3 ay önce başlayıp hamileliğin belirli bir ayına kadar kullanılıyor ama ne zaman hamile kalacağımız belli değilki bende bıraktı hamile kalırsam başlarım günde 3 tane normal canım fazla değil sen doktorunun dediği gibi 3 tane iç vardır bir bildiği

bende kullndım hamile değilim yumurta takibi yapılırken doktor içmeye başla demişti sonra tutmayınca bırakabilirsin dedi o zamandan beri içmiyorum aslında hamile kalmadan 3 ay önce başlayıp hamileliğin belirli bir ayına kadar kullanılıyor ama ne zaman hamile kalacağımız belli değilki bende bıraktı hamile kalırsam başlarım günde 3 tane normal canım fazla değil sen doktorunun dediği gibi 3 tane iç vardır bir bildiği

banada dr yumurta takibi yapılırken verdi ama bebek olmadı o ay şimdi kaldığım yerden devam etmeye çalışıyorum kutuya canım teşekkürler

cennet kuşu merhaba .bende kullanıyorum.folic plas (folic asit) .bende günde 3 tane normali bu zaten.bebeklerdeki omirilk gelişimi için ve anne adayının kalsiyuma ve vitamine ihtiyacı var yani anneyede bebeğede yararı var.onun için kullanmamız gerekiyor bu ilacı.yan etkisi felanda yok .kafana takılmasın. doktorun doğru bi karar vermiş.endişelencek bi şey yok tatlım.hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun canım .bol şans:roflol:

Ben hamile kalmadan 1 ay kadar önce başladım folic plusa..
Günde 3 tane içiyorum..
Bu 3 ilacı isterseniz hepsini birarada ister sabah-öğle-akşam alabilirsiniz..
Ben her öğünde 1 tane olmak üzere günde 3 tane alıyorum..

Arkadaşlar mg leri ne kadar?bende başlıyorum 5mg.sabah akşam içeceğim Belki tozajları düşüktür..

Arkadaslar gunluk 0.4 mg almak gerekiyor,gebelerde günlük maksimum 1mg i aşmamak gerekiyor.piyasada iki tane folik asit içeren ilaç var folbiol 1 tablet 5mg bide folic plus isminde ikinci ilaç onun 1 tableti ise 0.174 mg.muhtemelen kullandiğiniz ilaç folic plustur 0.4mg omasi için sabah ögle aksam dozajinda yazar doktorlar.

canim bende hamiş kalmak için uğraşiorum,doktor bana da folic plus verdi, 3 tane alman gerekio, günlük 400 mg a tamamlamak için 3 tane içiorus,ayrıca üçünü aynı anda içmeninde sakıncası yok :KK66:)

merhaba,
ben de 1 ay kadardir folic plus kullanmaya basladim,
gunde unutmazsam 2 unuttugumda ise 1 tablet aliyorum,

yani bir ise yaramadi mi simdi bu ictiklerim; eksik icmisim.
bugunden itibaren 3 e cikarayim bari

arkadaşlar 2 ay önce adetimde 15 gün kadar geçikmem oldu doktora gittim ve kist oldugunu söledi ama gebelige engel olmadıgını söledi . bu ay bebek çalışmalarımız başladı bende bu ay adetim bittikden sonra folic plus (asid ) kullanmaya başladım doktor bana folbiol al dedi ama ben folıc plus daha iyi oldugu için onu aldım ecz.den günde bir içmemi söledi ama bende sabah öğle akşam içiyorum bir zararı yok hamiler öle içiyor . bazen unuttugumda sadadece günde birde alıyorum . inş. hamile kalırız . ayrca folıc plus kullanmaya başladıgı ay hamile kalan varmı ?

slm arkadaşlar bende hamile kalmak istiyorum doktorum folic plus önerdi iki gündür kullanmaya başladım günde 1 tane acaba hamile kalmayı mı kolaylaştırıyo işe yarıyomuki

bende dün kullanamaya başladım,bebeği olan arkadaşlarımda sürekli al dedi sonra eczane ve aile hekimine sordum ,hayırlısı olsun bakalım bende 1 aydır korunmuyorum bakalım inş bu ay hamile kalırım Rabbim isteyen herkese versin arkadaşlarrrr

X