Kontakt Lens focus soft colors

rollan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2010
82
0
aranızda focusun renkli numaralı ya da numarasız lensini kullanan var mı? 3 renk var ve yğunlaştırıcı dio, ever green, royal blue, aqua...

aranızda focusun renkli numaralı ya da numarasız lensini kullanan var mı? 3 renk var ve yğunlaştırıcı dio, ever green, royal blue, aqua...

ben kullanıyorum.evergreen.yeni aldım tam hayalimdeki lens eğer gözlerin açık kahve veya bal rengi gibi renklerdeyse.tatlı bir ela yeşil olacaktır ve lens oldugunu anlamak mümkün değil yandan bakınca bile.aynı zamanda rahat bir lens

ilk foto flaşlı ikinci flaşsız

Eklentiler

• $iii.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 594
aa süpersin cnm ya.. teşekkürler fotolar için:) videosunu izledim ben de nette aynı onun gibi durmus sende de cidden cok begendim.. daha yeni tanita tikaram green aldım.. bu da cok doğal fakat birazcık koyu bi lens:) focusda alıcam suan net kararımı vermiş bulunuorum.. zaten focus seffaf kullanıodum..

ya yeşil kısmı süper de.. su ortadaki kahvelik canımı sıkıo bnm.. normalde göze batıcı bi görünümü yok dimi??

göze batıcı göruntusu yok.pupıl boşluguda yok butun olarak yeşile boyanmış bir lens.ortada boşluk yok.hiç belli olmuyor.gözümde kaybolugunu sanıyorum.çok yumuşak oldugu için takması zor.taktıksan sonra hissetmiyorun bile.çok asırı doğal.güneş ışığında gözünü elamsı yapıyor.kimse anlayamaz mümkün değil.

aa bak bunu ben de merak ettim şimdi. mavi tonlarını kullanan var mı hiç?

ben de merak ettim nasıl bişi ki bu lens :S nerde satılır ne kadardır kaç aylıktır/yıllıktır güvenilirmidir vs vs vs..

youtube dan videolarını arattım şimdi, koyu kahve gözde bile pacific bluesu çok iyi duruyor, sen de bi bak istersen mavima.

ben de baktım da koyu göz dediği koyu göz değil diki tatlım =/

koyu kahve gözleri olan bir çocuk takmıştı bir videoda. kendi yazmış gözlerim koyu kahve diye. güzel de durmuştu valla:)

neyse boşver cnm ben icemintlerimle mutlu bir beraberlik yaşayacağıma inanıyorum,, üstüne gül koklayamam

bildiğim kadarıyla yalnız 3 renk var bu lens de light grey 2 tone diye bir renk yok... ayrıca lensin pupil boşluğu yok. şeffaf lens kullananlar bilir şeffaf lenslerin bir çoğu lens kutusunda iken açık bir mavi gözükür. evergreende işte o açık mavi kısmın biraz daha koyu yeşile boyanmış hali..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…