Flört döneminde duyduğum kuşku ve moral bozukluğu

macdemarco

Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2021
27
9
29
Merhaba kızlar, size bir sorum olacak :)

Yaklaşık 1.5 ay önce instagramdan biriyle tanıştım. Kendisi eğitimli, tatlı ve düzgün bir profil. 3 kere görüştük. Yaklaşımı iyi ancak bazı tavırları kafamı karıştırıyor. Jestler yapıyor ama bu jestleri içten bir şekilde yaptığına emin olamıyorum. Bazı hareketleri bana uzun bir ilişkiden çıktığı ve sanki unutmak için yaptığı hareketlermiş gibi geliyor. En son laf arasında bazı insanların hayatında unutamadığı kişiler olabilir falan dedi. Ertesi gün de "yerine sevemem" adlı şarkıyı bana attı. sözlerini bilenler bilir ahahah Kafamda kuruntu mu yapıyorum yoksa yara bandı olarak mı kullanılıyorum anlamadım. Son ilişkin ne zamandı gibi sorular sormak da henüz erken geliyor. Sizce ne yapmalıyım?

Son ilişkin ne zaman bitti tarzında sor ama geçmişi sorgulama olayına girmeden sor bence yoksa aynı şeyi görebilirsin.
Ayrıca diğer şeyler bence kuruntu uzak mesafe olduğu ve flört döneminde beraber vakit geçiremediğiniz için.Flört dönemi ilişkinin en güzel ve tozpembe zamanları bence bu dönemi birlikte geçirememeniz bu düşüncede etkili

Merhaba kızlar, size bir sorum olacak :)

Yaklaşık 1.5 ay önce instagramdan biriyle tanıştım. Kendisi eğitimli, tatlı ve düzgün bir profil. 3 kere görüştük. Yaklaşımı iyi ancak bazı tavırları kafamı karıştırıyor. Jestler yapıyor ama bu jestleri içten bir şekilde yaptığına emin olamıyorum. Bazı hareketleri bana uzun bir ilişkiden çıktığı ve sanki unutmak için yaptığı hareketlermiş gibi geliyor. En son laf arasında bazı insanların hayatında unutamadığı kişiler olabilir falan dedi. Ertesi gün de "yerine sevemem" adlı şarkıyı bana attı. sözlerini bilenler bilir ahahah Kafamda kuruntu mu yapıyorum yoksa yara bandı olarak mı kullanılıyorum anlamadım. Son ilişkin ne zamandı gibi sorular sormak da henüz erken geliyor. Sizce ne yapmalıyım?
İlk buluşma öncesi aklınıza gelen tüm soruları sormuş olmalıydınız.
Şimdi içinizi kuşkulandıran şeyler de, bu kişiye güvenmediğinizi gösteriyor.

Öyle kaprisli davran ki senden başka kafasını meşgul edecek bir şey olamasın

Sen kendi başına yeni bir travma ol
Bu garanti çözüm oluyor bu arada kdkzkxmzm konu sahibi evet doğru düşünüyorsun unutamadığı biri var gibi. Çaktırmadan bir konuştur bakalım nasıl bahsedecek eski sevgilisinden. Ondan sonrası sana kalmış ben unuttururum diyip gerçekten unutturan arkadaşlarım var çevremde. Eski sevgilisinden daha çok arkadaşıma aşık oldu mesela. Ama aklı başkasında kalan erkek için çabalamaya değmez bence zaten şuan öyle körkütük aşık da değilsin sal gitsin.

X