Göz Makyajı ''Flormar Ultra Black eye Liner'' çok memnunum hiç akmıyor çok kalıcı....

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

emilia

Emina
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
900
3
Uzun zamandır akmaya bir göz kalemi arıyordum arkadaşlar,hangisini kullandıysam sonuç yine aynı hemen sürer sürmez dağılıyor . Birgün kozmetikçiye gittim ve bu kalemi gördüm fiyatı 6-7 tl arasında değişiyor artık dayanamayıp aldım..iykide almışım çok memnun kaldım yani sabah bir sürüyorum akşama kadar ne bi dağılma ne bir akma hiç birşey yok...çok memnun kaldım gerçekten sizede tavsiye ediyorum

:KK52:

peki canım göz üstüne eyeliner gibi sürüldüğünde dağılma ve akma oluyor mu?
bende likit eyeliner dışındakiler hep akıyor göz üstümde pudra sürmeme rağmen.çok şikayetçiyim bu durumdan çünkü kalem eyelinerdan daha güzel ve doğal duruyor bence.eğer bunda öyle bir sorun olmuyorsa hemen alıcam:KK37:

ben de bu kalemi merak ediyorum ya,eyeliner olarak göz kapagına sürünce siyahlık derecesini merak ediyorum

Arkadaşalr;
Bende bu kalemi kullanıyorum.Gerçekten akmıyor yaklaşık 12 saat bilgisayara bakmaktan gözlerim çok sulanıyor ve ne sürersem alt kirpiklerimin dibine akıyordu.Bu kalemi hem eye liner gibi üst göz kapağıma çektiğimde hemde gözümün içine sürme gibi sürdüğümde kesinlikle akmıyor.Gözünüz kapalı alabilirsiniz.Benden söylemesi :21:

bende memnunum arkadaşlar siyah kalem delisi olarak gözümde akmayan tek kalem diyebilirim artı tavsiye ederim:KK34:

ben de kullanıyorum çok güzel gerçekten de hatta yedeğim bile var niye varsa :KK1:

X