Pudra, Fondöten, Kapatıcılar FLORMAR PRETTY COMPACT PUDRA[resimli yorumlarım]

babyface27

makyajguncem.blogspot.com
Kayıtlı Üye
15 Mart 2010
1.588
2

• Cilt üzerinde ipeksi bir görünüm elde edilmesini sağlar.İçeriğindeki özel bileşimler,uygulama sırasında homojen dağılımı mümkün kılar ve yağsız yapısı sayesinde doğal bir görünüm elde edilmesini sağlar.

Bu ara Flormarın ürünlerine baya sarmış durumdayım,ambalajlarını yenileyince daha bir çekici oldu ürünler:hepsini alıp deneyesim var:)Pudrasının da methini duyunca almak istedim.Bu kocaman pudraya 7.5 TL verdim.17 gr ve baya gidecek bir ürün,sür sür bana mısın demiyor:)

Güzel bir pudra yumuşak bir yapısı var ve kolay sürülüyor.Altına nemlendirici veya fondöten geçince kalıcılığı gayet iyi.Ciltteki fazla yağı emdiği için cildimde bir parlama da yapmadı ilerleyen saatlerde.Kapatıcılık orta ayar,ciltte kalıp gibi durmuyor.Mat bir bitirişi var,ciltte parlak durmuyor.Renk skalası gayet iyi;esmerler,kumrallar ve beyaz tenliler kendi tenlerine uygun rengi rahatlıkla bulabilirler.Bendeki 198 numara beyaz tenli olduğum için uydu ama 197 sini de alsam olurmuş yani.Kısacası fiyatına göre gramajı ve performansı çok güzel.Uygun fiyata bir pudraya sahip olmak istiyorsanız kaçırmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…