Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Flormar Perfect Coverage mi, Flormar Mat Touch Fondoten mi ? Hangisi daha iyi ?

Alminaaa

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2010
424
94
Merhaba arkadaşlar :KK71:

Yine yardımınıza ihtiyacım var. Bugün flormar perfect coverage fondoten aldım. 102 numara. Ancak beğenmedim... Zaten rengi de pek uymadı, deneyemedim bile alırken kız hemencik elime tutuşturdu :44:
Değiştiricem, tabi değiştirirlerse... Sizce perfect coverageyi mi almalıyım yoksa mat touch mı ? Hangisi daha doğal ? Benim için önemli olan çok belli olmaması hafif ve doğal olması :KK19:
Bi de buğday tenliyim. Bu iki fondotenin hangi renklerini tercih etmeliyim ? Tenimden bir ton açık olsun istiyorum :KK3:

Yardım eder misiniz canlarım :KK71:

Sen fondoten tutturamadınmı kız daha hııı :KK9:
Valla canım doğal dursun diyosun ama bunlar kalın yapıda fondotenler bildiğim kadarıyla. Hafif değiller yani..

Sen fondoten tutturamadınmı kız daha hııı :KK9:
Valla canım doğal dursun diyosun ama bunlar kalın yapıda fondotenler bildiğim kadarıyla. Hafif değiller yani..

Allah sen napsın hahahaha :90::90::90:

Anacım fondoten hiç kullanmadım ki, pudra kullanıodum. Bi alayım dedim ama rengi hiç olmadı. Netcem bilmiyom öylece duruyo gidip değiştiricem ama renk tonunu nasıl tutturucam bilmiyom :44:

Başka alternatifler neler ki kuzum, bi flormar işte. Evet ağır, günlük kullanamam yani :KK43:(

Son düzenleme:
Allah sen napsın hahahaha :90::90::90:

Anacım fondoten hiç kullanmadım ki, pudra kullanıodum. Bi alayım dedim ama rengi hiç olmadı. Netcem bilmiyom öylece duruyo gidip değiştiricem ama renk tonunu nasıl tutturucam bilmiyom :44:

Başka alternatifler neler ki kuzum, bi flormar işte. Evet ağır, günlük kullanamam yani :KK43:(

:KK9::KK9::KK9:

Tatlım kolunda falan denemedinmi ki uyup uymıycağını bilmeden almasaydın keşke. En iyisi sen götür bu fondoteni. Hafif bişey istiyosun zaten ona göre al senin için daha iyi olur üstüne de pudranı geçersin ohh mis :KK1: Eğer başka bi markayla değiştirmezlerse de tenine daha yakın bi rengini alırsın ya da senin dediğin gibi bi ton açığını. Yine koyu gelirse kremle falan incelterek kullanırsın en azından yapısı daha ince olur kolay dağıtırsın yüzüne =)

Ama içine sinmediği için başka marka alma imkanın varsa da golden rose bakabilirsin fiyatı flormarınki gibi. Mesela benim düşündüğüm bi fondoten var şu
$GR-Mineral-Foundation-2-500x500.jpg

Mineraller, A E vitamini, spf 15 koruma faktörü falan fistan var :))

:KK9::KK9::KK9:

Tatlım kolunda falan denemedinmi ki uyup uymıycağını bilmeden almasaydın keşke. En iyisi sen götür bu fondoteni. Hafif bişey istiyosun zaten ona göre al senin için daha iyi olur üstüne de pudranı geçersin ohh mis :KK1: Eğer başka bi markayla değiştirmezlerse de tenine daha yakın bi rengini alırsın ya da senin dediğin gibi bi ton açığını. Yine koyu gelirse kremle falan incelterek kullanırsın en azından yapısı daha ince olur kolay dağıtırsın yüzüne =)

Ama içine sinmediği için başka marka alma imkanın varsa da golden rose bakabilirsin fiyatı flormarınki gibi. Mesela benim düşündüğüm bi fondoten var şu
Eki Görüntüle 257463

Mineraller, A E vitamini, spf 15 koruma faktörü falan fistan var :))

Güzelmiş canım bu da :)) Acelem vardı kız bu olur deyince deneyemeden aldım çıktım. Ben bu golden rose yi de bi sorayım canım, sağol. Herkes konuya bakmış ama senden başka kimse ilgilenmemiş :KK59:

Güzelmiş canım bu da :)) Acelem vardı kız bu olur deyince deneyemeden aldım çıktım. Ben bu golden rose yi de bi sorayım canım, sağol. Herkes konuya bakmış ama senden başka kimse ilgilenmemiş :KK59:

Önemli değil canım sen sor bakıyım kız ne dicek banada haber verirsin denemedim çünkü :)
Onlarda bilmiyo demek :KK61:

Önemli değil canım sen sor bakıyım kız ne dicek banada haber verirsin denemedim çünkü :)
Onlarda bilmiyo demek :KK61:

Canım değiştirdim fondoteni yerine catherina arley pudra aldım yine :90::90:
Ayyy ne yapayım sen açok ağır deyince tedirgin oldum. Bitmişti pudram. En iyisi fondoten kullanmamak pudra daha zararsız hem catherine arleyin kapatıcılığı süper, hafif ışıltılı, yumuşak dokulu... Günlük çok iyi, en iyisi buna devam tatlım :KK71:
Ama eski numaramın kaç olduğu kutudan silinmişti o tam uyuyodu bana. Şimdi 5 no aldım bu da güzel :KK69:

Canım değiştirdim fondoteni yerine catherina arley pudra aldım yine :90::90:
Ayyy ne yapayım sen açok ağır deyince tedirgin oldum. Bitmişti pudram. En iyisi fondoten kullanmamak pudra daha zararsız hem catherine arleyin kapatıcılığı süper, hafif ışıltılı, yumuşak dokulu... Günlük çok iyi, en iyisi buna devam tatlım :KK71:
Ama eski numaramın kaç olduğu kutudan silinmişti o tam uyuyodu bana. Şimdi 5 no aldım bu da güzel :KK69:

Hayırlı olsun tatlım güle güle kullan :21:
Kış gelsin de bende alıyım şu pudrayı :) Sıcakta çok süremiyorum :)) He şu benim gösterdiğim fondoteni sordunmu bu arada =)

flormar mat touch serisini bende kullanıyorum.yaglı ciltlere göre olan seri mat touch,daha kuru ciltlere coverage olan verılıyor bıldıgım kadarıyla..

cildiniz yağlıysa mat olanı öneririm gerçekten kapatıcılığı ve dayanıklılığı harika
çok doğal duruyo bi sürü para verdiğim fondatenlerden daha başarılı

Son düzenleme:
Dün baktım sadece 2 renk seçenekleri var, maalesef kendime uygun bulamadım ya çok açık yada çok koyu :KK50: fiyatıda çok uygunmuş 15 tl

X