Florence Nightingale Hastaneleri Hastaya Randevu Verip Daha Sonra Yemeğe Giderek 1 Saat Bekletmek!

Reyhan Eskici

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2018
1
0
49
Arkadaslar daha dun yasadigim diyetisyen deneyimimi sizlerle paylasmak istiyorum:

Diyetisyen doktoru Ece Günay Akkuş ile saat 30 Temmuz 2018 12:00'de randevum vardı. Randevuya saat 12:05'te gittim. Ancak beni provizyon işlemleri için beklettiler. Bu sırada orada beklerken saat 12:07 'de doktorun çıktığını gördüm (oradaki sekreter de bu saatte çıktığını teyit etti). Provizyon işlemi alındıktan sonra saat 12:10 gibi doktoru aradıklarında doktor telefonlarını meşgule atınca "doktor hanım yemekte hasta bekleyecek" dediler. Kendilerine eğer yemek saati ise ve doktor yemeğe çıkacaksa saat 12'ye randevu verilmemesi gerekir, o zaman neden o saate randevu veriliyor diye sorduğumda bunu kendisine söylersiniz dediler. Saat 12:15 gibi doktor geri geldi ve odasına geçti. Önbürodaki söz konusu durum hakkında rahatsızlığımı belirttigim görevli hanım doktorun yanına gitti. Yaklaşık bir 5 dakika sonra saat 12:20'de ön bürodaki diğer görevli hanım doktorun yemekte olduğunu ve saat 13:00'te döneceğini bildirdiğini söyledi. Hastaya randevu verip daha sonra yemeğe giderek 1 saat beklemesini istemek gibi bir durum kabul edilemez. Kaldı ki Ece Günay Akkuş geri geldiği halde yaptığım negatif yoruma karşılık olarak orada olduğu halde diğer görevliye kendisinin yemekte olduğunu ve saat 13:00'te döneceğini söyletti. Profesyonellikten tamamen uzak ve keyfî olarak yapılan bu hareket çok yakışıksız ve terbiyesizce. Maalesef Florence Nightingale gibi bir hastanede Devlet Hastanesi kafasıyla görev yapan (daha doğrusu görevini yapmayan) doktorlar mevcut. Ece Gunay Akkuş randevularını bile ciddiye almıyorsa işini nasıl yapıyordur bilemiyorum. Zaten derhal işlemi iptal ettirerek oradan ayrıldım. Böyle ciddiyetsiz bir doktorla çalışmak zaten istemem, kimseye de tavsiye etmem.

Diyetisyen arayip da bir sekilde Ece Günay Akkuş'tan randevu almak onunla çalışmak isteyen arkadaşların böyle profesyonelliğe yakışmayan davranıştan haberdar olmasını istediğim için sizlerle paylaştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…