Flaşla görünen çizgi doğru mudur

Butterfly193

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2023
2.676
1.032
Kızlar bugün test yaptım bat 27 Nisan flaş tutunca ikinci çizgi görünüyor sizce gebelik var mıdır testin markası freely güvenilir mi bilmiyorum kasık ağrısı yaşıyorum kasığımda sertlik var gibi şiş göğüs hassasiyeti fln yok

Canım foto varsa daha iyi yorumlayabiliriz bazen testin altında yansıma belli oluyor onu 2. Çizgi olarak görebiliriz. Kaç dakika da belli oldu acaba

Test bu şekilde

Eklentiler

• IMG_20230424_223005.jpg
    IMG_20230424_223005.jpg
    156,5 KB · Görüntüleme: 106
  • IMG_20230424_222750.jpg
    IMG_20230424_222750.jpg
    172,1 KB · Görüntüleme: 114
Kızlar bugün test yaptım bat 27 Nisan flaş tutunca ikinci çizgi görünüyor sizce gebelik var mıdır testin markası freely güvenilir mi bilmiyorum kasık ağrısı yaşıyorum kasığımda sertlik var gibi şiş göğüs hassasiyeti fln yok
3 gun kala genelde daha belirgin oluyor

O gözüken çizgi çok yanıltıcı oluyor ne desek yanlış olur. Ama yarın miratech bulursanız onunla yapın onda ben hiç yanılma yaşamadım yani gördüğüm çizgiyi deli demesin diye kocama bile göstermedim hani nerede çizgi der diye ama ben görmüştüm diğer günler koyulaşma arttıkça emin oldum sabah ilk idrarla yapın testinizi.

Fotoğrafta

Fotoğrafta görünmüyor işte umut arıyorum 😅
Belki senin göremediğini bizler görürüz canım😁🙏🏼 umudu kaybetmek yok dün bi tanıdığımın gebelik haberini aldım 8 yıl sonra kendiliğinden gebe 4 aylık olmuş bile. Daha yeni duydum hayat mucizelerle dolu Allah büyüktür🙏🏼

O gözüken çizgi çok yanıltıcı oluyor ne desek yanlış olur. Ama yarın miratech bulursanız onunla yapın onda ben hiç yanılma yaşamadım yani gördüğüm çizgiyi deli demesin diye kocama bile göstermedim hani nerede çizgi der diye ama ben görmüştüm diğer günler koyulaşma arttıkça emin oldum sabah ilk idrarla yapın testinizi.
Evet haklısınız bı kaç gün beklicem galiba sabrediyorum ama böyle de kafayı yerim Flaşla dolaşıyorum 😅

Belki senin göremediğini bizler görürüz canım😁🙏🏼 umudu kaybetmek yok dün bi tanıdığımın gebelik haberini aldım 8 yıl sonra kendiliğinden gebe 4 aylık olmuş bile. Daha yeni duydum hayat mucizelerle dolu Allah büyüktür🙏🏼
Evet haklısınız testin fotoğraflarıni koydum 3 gün daha beklicem kırmızılar gelmezse testi tekrarlarim

X