Flash Flash yelerimizin son dakika haberleri

Badem hakkında suç duyurusu yapılmış çağırıldım karakol amirim zepp tarafından:roflol:

Ayrıca Zepp, Badem sana selam gönderdi seni dört gözle bekliyor.jeyyar

Ne yapacağını ben bile bilmiyorum:roflol::roflol:​

:roflol::roflol:badem tehdit haaKötü Kazen:roflol:

zeppim kraliçem de miami sahillerinde turlamak için kendine dünyanın en pahalı yatlarından birini almış fakat nazar değecek diye köşe bucak saklıyormuş
:roflol::roflol:

:roflol::roflol::mymeka::mymeka:

Özgürcüm barçmanla yeşilimin arasında ne işin var .Kızlar özgürü rahat bırakın yahu..

Berşulecim hangi arada derede kk yarışmalarını düzenliyorsun anlamadım doğrusu bravo sana:))

Barçmanım aman kendine dikkat et canım ya .KK biraz az gir ve kendine bak lütfen ne bu hal:))

ya yorum yazmadan sadece okuyordum ve teşekkür butonunu kullanıyordum ki etrafı boş yorumlarla doldurmamak için... ama lereenim... sen beni güldürdün Allahta seni güldürsü bi ömür... son 3 resim ve eşlerle ilgili olan yorumlarına cevap veremeden geçemiyorum... çok harikasın sen... a.s.
:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Sonunda onlarıda kendinize benzettiniz ya pes doğrusu.....Eşler kulübü toplantısından görüntüler :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…