Fiziğimi hiç beğenmiyorum(fotografli)

Lizzie8919

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2016
240
115
Evet bayanlar hiç beğenmiyorum fiziğimi kalçam üstüme göre Küçük belim kalın ve omuzlarım aşırı geniş (fotografimi koyuyorum asagi)162 ye 59 kiloyum fazlam var ama 55 iken de kalçam aşırı küçüktü ne önerebilirsiniz? Şuan sadece diyet ve callan yapıyorum fakat onun da kalça düzleştidğini duydum ne yapacağımı bilemiyorum yaniolculerim de 93 75 97 bel korselerinden aldim fakat kaslari tembellestirir dediler takmadim aranizda varmi zayifladikca bel kalca orani dengelenen?

Beli eriten ve kalça sıklaştıran hareketler yapın her gün

Sıkı kalça normalden daha belirgin ve dik olur

Ayrıca bence güzel fiziğe sahipsiniz. Şükür eliniz ayağınız var...

Bu fotoğrafta korse varmi?Yoksa normal bir vücut biraz göbek gitse iyi olur.

Bu fotoğrafta korse varmi?Yoksa normal bir vücut biraz göbek gitse iyi olur.
Hayir korse yok tesekkur ederim onden normal gibi dursa da arkadan orantisizlik belli oluyor sirtimda ozellikle yag fazlaligi var foto koyabilirsem yukliycem

Eklentiler

• IMG_1905.JPG
    36 KB · Görüntüleme: 606
Hayir korse yok tesekkur ederim onden normal gibi dursa da arkadan orantisizlik belli oluyor sirtimda ozellikle yag fazlaligi var foto koyabilirsem yukliycem
Evet popunuz daha kucuk gözüküyor bir spor hocasina danışıp hareket edebilirsiniz.

Beli eriten ve kalça sıklaştıran hareketler yapın her gün

Sıkı kalça normalden daha belirgin ve dik olur

Ayrıca bence güzel fiziğe sahipsiniz. Şükür eliniz ayağınız var...
Sagolun bel hareketleri yapiyorum fakat kalca yapmiyorum kuculup daha kotu durucak gibi geliyo hep

Merhaba.. e iyi de bence vucudunuz kotu degil.m ama illa dediklerinizde diretiyosaniz. Bence sadece bel inceltmeye yonelik hareket yapmalisiniz. Kalca gogus sabit kalcak bel incelimce kalca zaten daha genis durur..
Bi de squat yapip kalcayi toparlycaksiniz baya bi gun dev ederseniz gunde 15 20 30 tane kac yapabilrseniz. Kalcalar sıki ve sert durur daha genis gozukur yani...
Ay ben ne orantilar gordum siz gayet duzgunsunuz. Mesela patatese kibrit copu gecirmis gibi de olabilrdiniz. Kalcam kucuk bacagim ince diye ona derler..

Yine de düzgün bir fiziginiz var. Ha sekli kum saati olmayabilir. Siz kilonuzu daima kontrol altinda tutun. En iyi cözüm bu geldi bana. Fazlaliginizi verip dogru kiyafetleri secerseniz göze batmaz.
Ben de tam tersi popo büyümüs dogumdan sonra. Onu eritmem lazim

Geniş omuz, dar kalça erkeksi bir fizik ama bunun kiloyla pek ilgisi yok. Yapisal birsey, sporla olur mu sanmiyorum tamamen degisecegini. Estetikle belki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…