Fitpack diyeti deneyen varmı kızlar???

Tweety88

Tweety88
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
212
79
Fitpack diyeti diye birsey cikmis, ya facede birde grup açmislar. Insanlar bir fotograflar atiyo varya inanilmaz zayifliyolar. Deneyen duyan bilen varmı?

evet canım bende kullanıyorum 17 günde 4 kg verdim :)

Ben de aldım 2 kutu ilk gün detoks yaptım ertesi gün 1.800 gr gitmişti sonra çok uyamadım diyete.Bugün tekrar başladım detoksla yrn tartılacağım bakalım ne kadar gitmiş olacak

Hadi yaa nasıl uyguluyorsun peki

Kopyalıyorum

FITPACK NEDİR?
kilo verme amaçlı öğün yerine geçen düşük kalorili bir gıdadır (90 kalori) Toz şeklindedir, 1 kutu 30 adet paketten oluşur.
KULLANIMI :
İLK 2 GÜN DETOKS
İlk 2 gün sadece FITPACK tüketilirken, kalorisi olmayan tüm içecekler sınırsızdır (çay, kahve, light cola vb.)
2 gün boyunca 3'er saat arayla toplam 5 öğün FITPACK tüketilir, saat aralıklarını 2-4 arasında kendinize göre değiştirebilirisiniz. FITPACK tükettikten sonra bol su içilmelidir. İçerisinde bulunan lifler sizi tok tutacak ve açlık hissetmeyeceksiniz
3.GÜN VE SONRASI :
3.günden itibaren ideal kilonuza gelene kadar 3 ana öğünden 2'sinde FITPACK tüketilir.
1 ana öğün sağlıklı yemekler tüketilir (maksimum 500kalori, yağsız)
Yine gün içinde istediğiniz saatlerde tüketebileceğiniz 3 ara öğün hakkınız bulunmaktadır, ara öğünler en fazla 100'er kalori olabilir.
NOT : Ana öğün ve FITPACK'lerin yeri ve saati değiştirilebilir.
FITPACK NE İŞE YARAR :
* İçeriği lifler ve proteinlerle sizi tok tutar
* Günlük ihtiyacınız olan tüm vitamin ve mineralleri içerdiğinden dolayı sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlar.Az beslenmenize rağmen sağlıklı beslenirsiniz.
* Az kalori alarak sağlıklı beslenmenizi ve kiloların yağlardan gitmesini sağlar (1paket 90kalori)
* Yağlardan giden kilolar diyet sonrası geri alınmaz.
NASIL KİLO VERDİRİR ?
FITPACK diyet planı kadınların günlük 2000 - 2200 erkeklerin ise 2400 - 2600 kcal enerjiye ihtiyaç duyduğu göz önüne alınarak, günlük 1200 kcal alımı üzerine tasarlanmıştır. Vücud ihtiyacı olan eksik kaloriyi yağları yakarak elde eder, böylelikle yağlar erimeye başlar. Özellikle ana yağ depoları olan bel, basen, karın ve göbek bölgesinde çok kısa bir sürede gözle görülür incelmeler meydana gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…