Fitil hakkinda

Pamukprensali

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2016
3.760
2.085
Kızlar doktor 7li fitil verdi akinti için ama kullandığım günden beri iğrenç akintilsr geliyor sarı yeşil renkli cok yoğun geri mi gitsem doktora bugun son kullanicam fitili ama neden böyle oldu anlayamadım boyle bir durum yaşayan var mı

İçindeki enfeksiyonu atıyor işte bana normal gibi geldi yine de ara sor istersen doktora

merhaba, sizin baya üzerinden geçmiş ama sonuç ne oldu ? Bende de enfeksiyon var fitil kullanıyorum ama fitilden sonra normalden daha fazla yoğun yeşil Akıntı geliyor. Normal bi durum muymuş yoksa ters bi durum mu var anlamadım. Tüp bebeğe başladım doktorum engel değil diyor ama kafam rahat değil enfeksiyon varken.

merhaba, sizin baya üzerinden geçmiş ama sonuç ne oldu ? Bende de enfeksiyon var fitil kullanıyorum ama fitilden sonra normalden daha fazla yoğun yeşil Akıntı geliyor. Normal bi durum muymuş yoksa ters bi durum mu var anlamadım. Tüp bebeğe başladım doktorum engel değil diyor ama kafam rahat değil enfeksiyon varken.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…