Fitil daha kötü etmiş olabilir mi

cileklisut0

🍄
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2024
130
32
Kızlar enfeksiyon şikayetiyle doktora gittim.
2 fitil kutu fitil verdi 5 gün kullanmak üzere.
Beyaz kesik akıntıdan anlıyordum enfeksiyon olduğumu.

Fitil kullandıktan sonra aşırı kaşıntı ve sarı akıntım başladı daha kötü etti beni.
Başına gelen var mı

Fitil zaten ertesi gün boyunca akıyor akıntının artması normal. Kaşıntı da o akıntıdan olabilir 5 gün sonra tekrar bakın bence

Fitil zaten ertesi gün boyunca akıyor akıntının artması normal. Kaşıntı da o akıntıdan olabilir 5 gün sonra tekrar bakın bence
Fitili kullanalı 5 gün oldu üstünden 1 hafta geçti.
Sarı akıntı acaba gebelik belirtisi olabilir mi geceleri idrara çok çıkma ve arada kasık batması belirtilerim de var

Evet sarı akıntı gebelik belirtisi olabilir diyorlar. Adet günü olmazsanız test yapın bence. Akıntıda koku veya kaşıntı var mı

Kötü kokulu değil
Kaşıntı ara ara oluyor
Ben de en son vajinit çıktı fitil kullandığımdan beri ilk ilişkide canım acımadı akıntı da çok gelmedi sadcee şeffaf geldi. İkinci gün yumurtlama günümde biraz sarı yine geldi. Acaba enfeksiyon mu geçmedi dedim.ama sonrasında yine gelmedi. Sadece yumurtlama günü geldi. Çözemedim. İnşallah iyileşmiştir sizin. Bence dediğim gibi vajina reaksiyon gösteriyor sperme ve ilişkiye. Siz çocuk düşünüyor musunuz ?

Ben de en son vajinit çıktı fitil kullandığımdan beri ilk ilişkide canım acımadı akıntı da çok gelmedi sadcee şeffaf geldi. İkinci gün yumurtlama günümde biraz sarı yine geldi. Acaba enfeksiyon mu geçmedi dedim.ama sonrasında yine gelmedi. Sadece yumurtlama günü geldi. Çözemedim. İnşallah iyileşmiştir sizin. Bence dediğim gibi vajina reaksiyon gösteriyor sperme ve ilişkiye. Siz çocuk düşünüyor musunuz ?
Evet düşünüyorum.
İnşallah gebelik belirtisidir.
Benim fitil bitimiyle yumurtlama günü aynı gün oldu.
Ve o günden beri sarı akıntım var yumurtlama gününde şeffaf ve sarıydı.

Kızlar enfeksiyon şikayetiyle doktora gittim.
2 fitil kutu fitil verdi 5 gün kullanmak üzere.
Beyaz kesik akıntıdan anlıyordum enfeksiyon olduğumu.

Fitil kullandıktan sonra aşırı kaşıntı ve sarı akıntım başladı daha kötü etti beni.
Başına gelen var mı
Bazı fitiller bazı kişilere alerji yapıyor. Doktor'la görüşüp fitili değiştirmesini isteyin.

X