Bölgesel İncelme FITFLOP TERLİK kullanan var mı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

mumy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
20
0
48
FıTFLOP SADECE ŞIK BıR TERLıK DEĞıL, AYNI ZAMANDA BıOMEKANıK BıR TASARIM HARıKASI

Yürüme sırasında bacak kaslarınızı çalıştırarak bacağınıza biçim kazandırıyor.

Her bir çift FITFLOP terlik, Dr David Cook ve Darren James tarafından tasarlanmış biomekanik özellikli patentli taban sistemine sahiptir.

FITFLOP'un özel tabanı vücut hareket halindeyken ayağı en iyi çalıştıracak şekilde değişik yoğunlukta malzemelerden üretilmiştir.

Postürünüzü düzeltir.

Bacak kaslarınızı çalıştırır.

Kaslarınız tonus kazanır.

Her adımınızda kas aktivite süresiniz artar.

Yürümenin topuk vuruş fazında özel tabanı yastık görevi görerek sırta binen yükü %22 oranında azaltır.

Fizyoterapistler ve osteopatlar tarafından sakatlanma sonrası tedavi sırasında kullanılması önerilmektedir.

Çeşitli ülkelerdeki FITFLOP kullanıcılarının yorumları ayak taban sorunlarında, topuk dikeninde, kronik bel ağrısında, siyatik ağrıda, alt ektremite ödemlerinde iyi geldiği yönündedir.

Son düzenleme:
ınternette çok araştırdım fakat çok bir bilgi göremedim açıkcası... Sitede kullanan arkadaşlar memnunsa yorumlarınızı eklerseniz çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Ben kullanıyorum.Diğer terliklerden bir farkı yok.Ağır terlik.Üst bandıda dar ayağı sıkıyor.Çok tavsiye etmem o kadar paraya değmez.

Ben 2009 yaz başında fitflop terlik almıştım, tavsiyem 1 numara büyük almanızdır..Hayatımda bu kadar rahat bir terlik görmedim, denizde, evde hiç çıkaramadım ayağımdan..Hatta yaz bitti havalar soğuyuncaya kadar evde giymeye devam ettim..Sağlıkla ilgili bir prblemim yoktu zaten ama selülitlere nasıl iyi geldiğini yaz bittikten sonra farkettim..Yürürken zıplatıyor sanki sizi belki de bu yüzdendir faydası bilemiyorum..Terlikler ayağımda paralandığı için bu yaz yenisini arıyorum ama henüz bulamadım..Şiddetlee tavsiye ederim arkadaşlar..

Bilgiler için çok teşekkür ederim. Ben bir türlü bulamadım bu terlikleri temin ederseniz sizde banada bilgi verirmisiniz lütfen....

Bilgiler için çok teşekkür ederim. Ben bir türlü bulamadım bu terlikleri temin ederseniz sizde banada bilgi verirmisiniz lütfen....

Bu terlikler İstinye Park'ta Cho diye ayakkabı-çanta mağazası var. Orada satılıyor. 2 yıl önce almıştım. Ben pek fark göremedim ama.

merhabalar,
fitflop terlikleri ankarada nerden temin edebilirim.tşkler

Selülit terliği diye nette girin ladyfon gibi bişey di markası tam bilmiyom.. Bacak kaslrını çalıştırıyo ..... Güzel bir ürün inceleyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…