FISTUL TEDAVISI

İş yerinde arkadaşım oldu ama hiç memnun kalmadı baya zorlandı otururken falan şu anda da çok iyi değil ama sanırım idare ediyo

Bende bir ayi gecti ameliyat olali yeni yeni toparliyorum kendimi akinti falan kesildi cok sukur sizin ameliyat nasil oldu ilk ameliyat sonrasi ne zaman tekrarladi bilgi veribelirmisiniz
İlk ameliyat sonrası 3. Ayda tekrar etti bi de benimki komplike bir fistüldü çok dallanmış demişlerdi açılış yeri vajina girişi felandı. 2. Ameliyatı başka bir ilde bu konuda uzman bir doktora yaptırdık 10 saatlik yola gittim bu uğurda çok şükür o son oldu bitti gitti.

Bir yada bir bucuk ay sıkıntı oluyormus benim yaram hala açık doktorumda gec kapanmasi gerek demisti ya bu atlatir bisekilde benim korkum tekrar nuks etmesi ☹
Allah yardımcınız olsun gerçekten zor bir ameliyat inşallah tekrarı olmaz arkadaşım beslenme şeklini değiştirdi onunlamı alakalı bilmıyorum ama gluten tüketmiyo mesela

İlk ameliyat sonrası 3. Ayda tekrar etti bi de benimki komplike bir fistüldü çok dallanmış demişlerdi açılış yeri vajina girişi felandı. 2. Ameliyatı başka bir ilde bu konuda uzman bir doktora yaptırdık 10 saatlik yola gittim bu uğurda çok şükür o son oldu bitti gitti.
Cok şükür sevindim sağlığınıza kavuşmanıza rabbim bidaha yasatmadin benim basit fistüldu fistolotomi yontemi uygulandi bir ayı gecti daha yeni yeni oturup kalkabiliyorum insallah bende bu kadariyla atlatabilirim 🙁

Allah yardımcınız olsun gerçekten zor bir ameliyat inşallah tekrarı olmaz arkadaşım beslenme şeklini değiştirdi onunlamı alakalı bilmıyorum ama gluten tüketmiyo mesela
Kabız olmamak gerekiyormus doktorum oyle dedi cok sukur kabizlik problemim yok suan iyiyim bennde insallah bununla atlatmışımdır gercekten zor bir surec iyilesme sureci

Merhaba geçmiş olsun.Doktorunuz kimdi acaba benimde yaklaşık 4 yıldır fistül var ve hâlâ ameliyat olamadım korkuyorum x

Merhaba geçmiş olsun.Doktorunuz kimdi acaba benimde yaklaşık 4 yıldır fistül var ve hâlâ ameliyat olamadım korkuyorum x
Bursada Prof. Dr. Ersin Öztürk hem işinin ehli ( hatta fistül tedavisinde kendi adını verdiği patentli bir tedavi yöntemi bile var) hem de çok ilgili ki ameliyatımdan sonra 1 yıl boyunca günün hangi saati olursa olsun her mesajıma her soruma döndü her problemimi çözdü ve bunu yapmak zorunda değildi. Bana umut oldu ameliyattan sonra bitti gitti bi daha tekrar dahi etmeyecek tekrarına neden olacak her ihtimal ortadan kaldırdım dedi. Kesinlikle tavsiye ederimin ki hala duacısıyım.

Merhabalar doktordan memnun kaldınız aynı dert benimde var şuan sonda taktılar 1 ay kalacakmış sonrasında ameliyat dediler ama bu tür vakalar çok nadir görüldüğü için her doktora güvenemiyorum ben ameliyatı

Merhaba hangi doktora ameliyat oldunuz süreç nasıl ilerledi aynı sıkıntıyı bende çekiyorum doğumdan sonra vajinal fistül oldum bende

Ay üstünden çok geçmiş ama lütfen bana bilgi hangi doktor ve fistül hangi çeşitti hangi yöntemle oldunu
Komplike perianal fistüldü seton ipi yöntemiyle atlattım şükür bursa da prof dr ersin öztürk yaptı ameliyatı adana dan oraya kadar gittim ama değdi çok şükür

X