fıstıklara toplu mesaj..

tosbaa8

Nirvana
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
3.093
10
43
canım arkadaşlarıımm:)
herkesin teker teker konuları var başlıklar açılmış fakat ben sürekli takip edemediğim için kiminize cvp verebilmişim kiminize yetişememişim
eveeet ağustos ayı geldi çattı,doğumlar yapıldı bebişler geldiii ve bir anda dünya güzelleri yiğenlerim olduu..
doğum yapan annelerimizi canı gönülden tebrik ediyorum, yavrularıyla bir ömür mutluluklar diliyorumm.
havvacıım, hastanede yattığım günlerde beni bulmak için sarfettiğin çabayı hiçbirzaman unutmuyorum ve kolay kolayda aklımdan çıkamaz, kızınla sağlıklı mutlu bir ömür diliyorumm..
nihancım, doğum yaptığın gün beni aramana nasıl sevindim, mutluluktan gözlerim nasıl doldu nasıl ağladım senin sevincini nasıl paylaştım anlatamamm. elvine miiis gibi bir sarıl benim için öp olur mu?
kezbancıımm, evde istirahat ettiğin günlerde yaptığın komıkliklerle bizi güldürmelerin nasıl tatlıydı canım benimm. çok sıkıntı çektin canın çok yandı ama bebişlerin yanında sağlıklı güzel bir ömür diliyorummm..
adaşım aylinim:) oğluşun çok sevimli ve sana çok benziyoor inşallah talihide güzel olurrr, senide oğluşunuda çok öpüyorumm.
özgeeee, sen nerelerdesin canım beniiim, ben sana facebooktan bakiiim dur doğum yaptın mı yapmadın mı haberim yook:) ama o tatlılığını hiiiç unutmucaaam, seni çookk seviyorruummm..
sanemcim, diloşuum, sgselcukcumm, haberlerinizi takip edicem burdann nhenüüz son durumla ilgili bilgiim yookkk:)))
ya hepinizin sıcaklığı nasıl güzel, nasıll içteeeeennnn.. burada olan herkesi çook seviyorummm ve bebişlerinizle olan yeni hayatınızda mutluluklar diliyorumm.
unuttuğum bişeyler varsa ne olur affedin herkes hepiniz kalbiminn taa içindesiniizzzz..
sevgilerimle
ayliiiinnn.. kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Güzel yürekli canim arkadaşim ii dileklerin için çok teşekkürler darisi başina çok güzel şeylere layiksin allah gönlüne göre versin adaşima.s.

Güzel yürekli canim arkadaşim ii dileklerin için çok teşekkürler darisi başina çok güzel şeylere layiksin allah gönlüne göre versin adaşima.s.

:1hug: amin canım beniim Allah hepimizin gönlüne göre versinn.
valla tadı damağımda kaldı hamileliğin, inşallah daha sağlıklı haberler yazarım burdaann. sositososito

Inşşş.canim en kisa zamanda umarim paylaşacaksin bizimle müjdeli haberi hamileliğimde senin için hep dua ettim arkadaşim

CANIM ARKADAŞIM YAA..YAZDIKLARINI OKURKEN NASIL DUYGULANDIM ANLATAMAM. BİZİM ADIMIZA BÖYLE BİR TOPİC AÇMAN SENİN NE KADAR DÜŞÜNCELİ VEDE ARKADAŞ CANLISI OLDUĞUNU GÖSTERİYOR.SEN BİZLERLE BU YOLDA İLERLEYEMEDİN AMA BİZE OLAN DESTEĞİNİ VEDE İLGİNİ BİZİMLE İLGİLİ HABERLERİ TAKİP EDEREK GÖSTERDİN. DOĞUMDAN SONRADA SENİN BENİ ARAMAN BENİ ÇOK DUYGULANDIRMIŞTI.SEN ÇOK İYİ YÜREKLİ BİRİSİN.SENİ TANIDIĞIM İÇİN KENDİMİ ÇOK SANSLI HİSSEDİYORUM. ALLAHIM HERSEYİ KALBİNE GÖRE VERSİN ..EN KISA ZAMANDA MUTLU HABERLERİNİ BEKLİYORUZ CANIM. a.s.

:teselli: yaa tamam ağlatmayın benii:))
ççook öptüüm canım havvacım senii.

aylincimm bende yazını okurken çok duygulandımm güzel dileklerin için teşekkürler. Allah'ım en kısa zamanda seninde güzel haberlerini alırız canım.

aylincimm bende yazını okurken çok duygulandımm güzel dileklerin için teşekkürler. Allah'ım en kısa zamanda seninde güzel haberlerini alırız canım.

a.s. çook teşekkürler canım aslıcıımmm, senin güzel haberlerinide ben bekliyorumm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…