fırsat sitesi grupfoni

lepi

♥˙·٠•●♥ &#
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2008
7.932
35
arkadaşlar merhaba şehir fırsatı gibi indirim sağlayan bir site bahsettiğim
siteye buradan giriş yapabilirsiniz
çeşitli restorantlarda sabah kahvaltıları akşam yemekleri indirimli hale geliyor
alışveriş sitelerinden indirimli yararlanabiliyorsunuz

ve bugünün fıırsatı isee:KK52:
100 TL değerinde Hediye Çeki %50 indirimle yalnızca 50 TL! :KK34:
Moda ve yaşam tarzına özen gösterenlerin buluştuğu Türkiye’nin ilk özel alışveriş kulübü markafoni’den yapacağınız alışverişlerinizde kullanacağınız 100 TL değerindeki Hediye Çeki %50 indirimle sadece 50 TL!:KK74:
Açıklamalar
Detaylar
Sizleri dinledik ve yüksek talep üzerine markafoni kampanyamızı yeni özelliklerle tekrar sunuyoruz! markafoni’nin seçkin markaları %70’e varan indirimlerle sunduğu kampanyalarında ekstra %50 indirim de grupfoni’den!

Bu kampanyadan 13 Aralık 2010 – 31 Mart 2011 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz.

Her alışverişinizde yalnızca 1 adet Hediye Çeki kullanabilirsiniz. İki ya da daha fazla Hediye Çeki aynı alışveriş için birleştirilemez.

Satın almış olduğunuz Hediye Çeki tek seferlik kullanım içindir ve bölünemez. Bu nedenle yapacağınız alışverişin tutarı en az sahip olduğunuz Hediye Çeki’nin değerinin üzerinde olmalıdır.

Bu fırsattan dilediğiniz kadar satın alabilir, farklı alışverişleriniz için yararlanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

500 TL değerinde Hediye Çeki %56 indirimle yalnızca 220 TL!

200 TL değerinde Hediye Çeki %55 indirimle yalnızca 90 TL!

şuana kadar 300 üstünde alım oldu ben de dahil:)
sizlerden de değerlendirmek isteyen olur diye duyuruyorum
:KK66:

Son düzenleyen: Moderatör:
Eşim ve kardeşi için bu firmanın Celal Ağa Oteli gold masajını aldım ve bin pişman oldum. 600 kişiye satmışlar. Randevu veremiyorlar. Hatta gold masaj yerine spa veriyorlardı da ben karşı çıkınca hadi gold yapalım ama hafta içi 17:00'ye kadar yapalım dediler. Eşim de kardeşi de çalışan insanlar. Yani keyif yapalım dedik otelin keyfine kaldık. Grupfoni'ye de paramı verin diyorum olmaz başka fırsat kuponu verelim diyorlar. Bir de embesilmişim gibi sürekli aynı cümle ile yanıt veriyorlar. Fırsatı satarken haftanın her günü saat 22:00'ye kadar fırsattan yararlabilirsiniz yazıyordu. Valla böyle firmaları görünce hukuk okuyasım geliyor. Avukat olmak lazımmış.

Eşim ve kardeşi için bu firmanın Celal Ağa Oteli gold masajını aldım ve bin pişman oldum. 600 kişiye satmışlar. Randevu veremiyorlar. Hatta gold masaj yerine spa veriyorlardı da ben karşı çıkınca hadi gold yapalım ama hafta içi 17:00'ye kadar yapalım dediler. Eşim de kardeşi de çalışan insanlar. Yani keyif yapalım dedik otelin keyfine kaldık. Grupfoni'ye de paramı verin diyorum olmaz başka fırsat kuponu verelim diyorlar. Bir de embesilmişim gibi sürekli aynı cümle ile yanıt veriyorlar. Fırsatı satarken haftanın her günü saat 22:00'ye kadar fırsattan yararlabilirsiniz yazıyordu. Valla böyle firmaları görünce hukuk okuyasım geliyor. Avukat olmak lazımmış.

ben de genelde kalabalık satış yapılan restoran veya otel satışlarında şüpheliyim istediğim an kullanabilme kısmında
o durumlarda hiç almadım
ama markafoni indirimini aldım kullandım sorun çıkmadı
gene olsada gene alsam asıl böyle kuponlarla markafoninin avantajı ortaya çıkıyor bence...
ve gene bu radan body worls için bilet alıp kullandım
herkes 25 liraya gşderken biz iki kişi 25e gittik bayada çok bilet satılmıştı
ama yine bir sorun yaşamadık
adamların yapacağı birşey yok ki
otel kapasitesinin üstünde satarak dolandırıcılık yapmış esasında
nerden bilsin grupfoni otelin kapasitesi nekadar günde kaç kişi alabilir
burada dikkatli olması gereken sizleriz,
bizleriz...

güzel avantajları bu sayfada paylaşmak istiyorumEn Büyük KK
bugünde %50 indirimle sinema bileti var grupfoni de

Günün Fırsatı: Site Sinemaları’ndan %52 grupfoni fırsatıyla 4,80 TL’ye Sinema Bileti! (Bağcılar Site, Bağcılar Sinema Merkezi, Esenler Espri, Güneşli Hayatpark ve Başakşehir Olimpa Site Sinemaları'nda 2 Mayıs'a kadar geçerli!)
linki verdim kayıt olup bu fırsatı ve dsiğer fırsatları inceleyebilirsiniz:KK55:
izleyebileceğiniz filmleri aşağıda görebilirsiniz:KK3:
sitesinemametin1.jpg

bugünün güzel fırsatı tiyatro severlere:KK17:

Günün Fırsatı: Bu Tiyatro'nun sahnelediği "Tarihte Garip Vakalar", "Fatih" ya da "Tiyatro Radyosu" oyunlarının biletleri 25 TL yerine %60 grupfoni indirimi ile sadece 10 TL!

Bu kampanya sadece 14 Mart - 23 Mayıs tarihleri arasındaki oyunlar için geçerlidir.

Oyunların oynanacağı gün ve sahneler;

Tarihte Garip Vakalar

30 Mart Çarşamba Profilo Kültür Merkezi – 20:30
12 Nisan Salı Kozyatağı Kültür Merkezi – 20:30

Fatih

14 Mart Pazartesi Altunizade Kültür Merkezi – 20:00
16 Mart Çarşamba Cem Karaca Kültür Merkezi – 20:00
24 Mart Perşembe Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezi – 20:00
25 Nisan Pazartesi Altunizade Kültür Merkezi – 20:00
23 Mayıs Pazartesi Altunizade Kültür Merkezi – 20:00

Tiyatro Radyosu

20 Mart Pazar Devlet Tiyatroları Cevahir Sahnesi 2. Salon – 19:30
4 Nisan Pazartesi Caddebostan Kültür Merkezi – 20:30
22 Nisan Cuma Caddebostan Kültür Merkezi – 20:30
22 Mayıs Pazar Caddebostan Kültür Merkezi – 16:00

ayrıntının devamı için

linkten üye olabilir diğer fırsatları da inceleyebilirsiniz:KK34:

Günün Fırsatı: Ataşehir Denizbank ONYX Sinemaları’nda dilediğiniz bir film için 1 kişilik Sinema Bileti ve küçük boy popcorn %62 grupfoni fırsatıyla 17 TL yerine sadece 6,5 TL!

Bu kampanya 18 Mart 2011 - 18 Haziran 2011 tarihleri arasındaki 3 aylık süre boyunca geçerlidir

ayrıntılı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilir hem üye olup hemde diğer fırsatları da inceleyebilirsinizz:KK31:

Günün Fırsatı: Kuzey’den Güney’e, Doğu’dan Batı’ya Lezzet Yolculuğu! Ataşehir Dolunay Restaurant’ta 101 çeşit lezzet içeren sınırsız Çay, Kahve, Taze Sıkma Portakal Suyu ve Omlet ile Açık Büfe Kahvaltı 29 TL yerine %50 grupfoni fırsatıyla sadece 14,50 TL!

Günün Fırsatı: Taksim My House’da Boğaz manzarasına karşı haftasonu kahvaltı keyfi! Zengin Kahvaltı Tabağı, Sıkma Portakal Suyu ve Sınırsız Çaydan oluşan haftasonu kahvaltı keyfiniz 30 TL yerine grupfoni fırsatıyla sadece 14,90 TL!

Deal_03122010_Myhouse.jpg

bugün başka bir siteden evlilik hazırlığı yapan düğün mekanı arayanlara fısrat.

Günün Groupon'u: 550 Yıllık Tarihi Haliç Safiye Sultan Restaurant'ta Süslemelerden Beş Katlı Pastaya, Düğün ya da Nişan Organizasyonunda Geçerli 6000 TL'lik Groupon'unuz 300 TL! (30 Eylül'e Kadar Geçerli)
Organizasyonunuzda şu hizmetler yer alıyor: Masa, sandalye, gelin masası, şamdan, mum, çiçek masası, mekan, mekana giriş süslemeleri, canlı müzik, 5 katlı pasta, davetlilere kuru pasta ve meyve suyu ikramı.
Nasıl Yararlanırım
Düğün organizasyonunun ücreti 10000 TL'dir.
26 Mart-30 Eylül tarihleri arasında geçerlidir.
Mekan bahçe kullanımı dahil 190 kişi oturma, 300 kişi ayakta kapasitelerine sahiptir.

detaylı bilgi ve kayıt olmak için aşağıdaki linki kullanabilirsinizz:KK69:

Günün Fırsatı: Bahçeşehir Hair Kokosh’dan Kryolan ve Mac ürünleri ile yapılacak olan Gelin Makyajı, Gelin Başı, Manikür ve Pedikür 450 TL yerine %67 grupfoni fırsatıyla sadece 149 TL! (6 ay boyunca geçerli)

Deal_08042011_Kokosh.jpg

Bu kampanya 9 Nisan 2011 – 9 Ekim 2011 tarihleri arasındaki 6 aylık süre boyunca geçerlidir.

Makyaj, Kryolan ve Mac ürünleri ile yapılmaktadır.

daha fazla bilgi için linki tıklayıp kaydolabilir isterseniz fırsattan da yararlanabilirsiniz:93:

Grupfoni'de 10 seans kavitasyon ve 10 seans power plate 1500 tl. yerine 49 tl'ymiş.Uygun fiyat ararken karşıma çıktı,şaşırdım.Almak istiyorum ama şüphelerim var.Bu kadar düşük olması fiyatın normal mi yaa :))

fırsat satışı adı altında satış yapan birçok internet aracı siteleri var, ancak grupfoninin tarzı şöyle

aracılık edip satışı yapıyor tahsilatı da yapıyor kampanya kuponlarını tüketiciye mail atıyor ve gerisine karşmıyo tabi siz bunu üye işyerine hizmeti almaya gidip sorun yaşadığınızda ve gittiğiniz yer gidin sorununzu grupfoni ile halledin deyip grupfoniye dönüş yaptığınızda öğreniyorsunuz acı bir biçimde kandırılaraki, eğer fırsatı bide hediye falan ettiyseniz tam rezillik dinlemeye, eğlenmeye, yemeye yada gizellik merkezinde sağlığınızın söz konusu olduğu bir işlem yaptırmaya gittiğinizde herşey burnunuzdan geliyor bide üstüne dalga geçer gibi ''falanca konudaki şikayetiniz çözüme ulaştı,üye firma hizmeti sorunsuz verdiklerini söyledi bişey yapamayız demezler mi ençok ta bu enayi yerine konma hissi çok kötüeğer bir işe aracılık edip parasını siz alıyorsanız o hizmetin tüketiciye vaad edildiği şekilde yapılıp yapılmadığını denetlemek sorun varsa tespit edip tüketici mağduriyetini gidermek zorundasınız ama bu smz konusu firma kolay para kazanmanın yolunu bulmuş benden 39 senden 29 ondan 19 derken milyonlarca tl haksız kazanç elde ediyorlar

fırsat satışı adı altında satış yapan birçok internet aracı siteleri var, ancak grupfoninin tarzı şöyle

aracılık edip satışı yapıyor tahsilatı da yapıyor kampanya kuponlarını tüketiciye mail atıyor ve gerisine karşmıyo tabi siz bunu üye işyerine hizmeti almaya gidip sorun yaşadığınızda ve gittiğiniz yer gidin sorununzu grupfoni ile halledin deyip grupfoniye dönüş yaptığınızda öğreniyorsunuz acı bir biçimde kandırılaraki, eğer fırsatı bide hediye falan ettiyseniz tam rezillik dinlemeye, eğlenmeye, yemeye yada gizellik merkezinde sağlığınızın söz konusu olduğu bir işlem yaptırmaya gittiğinizde herşey burnunuzdan geliyor bide üstüne dalga geçer gibi ''falanca konudaki şikayetiniz çözüme ulaştı,üye firma hizmeti sorunsuz verdiklerini söyledi bişey yapamayız demezler mi ençok ta bu enayi yerine konma hissi çok kötüeğer bir işe aracılık edip parasını siz alıyorsanız o hizmetin tüketiciye vaad edildiği şekilde yapılıp yapılmadığını denetlemek sorun varsa tespit edip tüketici mağduriyetini gidermek zorundasınız ama bu smz konusu firma kolay para kazanmanın yolunu bulmuş benden 39 senden 29 ondan 19 derken milyonlarca tl haksız kazanç elde ediyorlar

haklısın tabi ama akıllıca da hareket etmek lazım.
sen o kuponu aldın diye hergün gidebileceksin diye bir şey yok
kuponu alacaksan arayıp bir sormak lazım şu günlerde boşmusunuz diye
heleki çok miktarlı satışlarda yer bulamamak gerçekten de büyük olasılıkta.
katitasyon kahvaltı akşam yemeği gibi rezervasyonlu işlemlerde önce işletmeyle konuşmak sonra kupon almak en mantıklısı
böylece mağdur olmazsınız

bugün yşne evlenecek olanlara güzel bir fırsat var sitede

Günün Fırsatı: Düğün gününüzü ölümsüzleştirin! Hanngarphotography'nin vizyon sahibi ekibi tarafından, en özel anlarınızın kare kare fotoğraflanacağı 2 harika fırsat grupfoni’nin %86’ya varan indirimiyle geliyor! (9 ay boyunca geçerli!)

Bu çalışma sonucunda size teslim edilecek olan

50 adet Konsept Fotoğraf Çekimi, seçilecek 50 adet fotoğrafın yer alacağı Dijital Albüm ve seçilecek 1 Fotoğrafın Renkli, 1 Fotoğrafın Siyah-Beyaz Büyük Boy ve CD Basımı 1000 TL yerine %81 grupfoni indirimi ile sadece 199 TL!

ya da dilerseniz;

100 adet Konsept ve Hikaye Fotoğraf Çekimi, seçilecek 100 adet fotoğraftan oluşan Dijital Albüm, seçilecek 2 Fotoğrafın Renkli, 2 Fotoğrafın Siyah-Beyaz Büyük Boy Basımı ve tüm fotoğrafların CD’ye Basımı 2000 TL yerine %86 grupfoni indirimi ile sadece 299 TL!

Hikaye Fotoğraf Çekimi; Gelin ve Damat’ın Nikah anına kadar yaşadıklarını içeren fotoğraflardan oluşmaktadır.

Bu kampanya 23 Nisan 2011 – 23 Ocak 2012 tarihleri arasındaki 9 aylık süre boyunca geçerlidir.

Kuponunuzu satın almadan önce firmayla uygunluk durumu için iletişime geçiniz.

Firmanın uygunluk durumuna göre rezervasyonunuzu düğün tarihinizden 2 hafta önce teyit ettiriniz.

Bu kampanya dış çekim, mekan çekimi ya da stüdyo çekimi şeklinde gerçekleştirilebilir.

fotoğraf şirketi, siteye kayıt ve diğer gerekli detaylar hakkında geniş bilgi için
linkimiz aşağıdadır
bizim zamanımızda yoktuki böyle fırsatlar 200 liraya nerde dış çekim
bütçesi kısıtlı ama dış çekimi de isteyenler kaçırmasın derim

sitenin çalşma prensibi gayet basit sadece satın alıyorsun kaç kişi almış falan seni ilgilendirmiyor:)
sana fırsat kuponunun numarası mail yolu ile iletiliyor ve sen bu kuğon numarasını kullanarak aldığın fırsattan yararlanıyorsun herhangi bir kargo parası vs olmuyor haliyle de...

bu defaki fırsatımız eğlence severlere:)
festival gibisin katılmak istiyorum önlerden yer tutup lalalala:KK9:

Günün Fırsatı: Şebnem Ferah, Gripin, Athena, MFÖ ve Ozan Doğulu gibi isimlerin sahne alacağı İTÜFest’11 için 6 günlük Kombine Bilet 140 TL yerine %51 grupfoni fırsatıyla sadece 69 TL!

Deal_02052011_ITU.jpg

Şebnem Ferah, Gripin, Athena, MFÖ ve Ozan Doğulu gibi isimlerin sahne alacağı İTÜFest’11 için 6 günlük Kombine Bilet 140 TL yerine %51 grupfoni fırsatıyla sadece 69 TL!

Bu kampanya 5 Mayıs 2011 – 13 Mayıs 2011 tarihleri arasında geçerlidir.

Festival programının detaylarını sayfanın en altında bulabilirsiniz.

Kombine Bilet, her bir gün için ayrı ayrı olmak üzere 6 adet biletten oluşmaktadır.
böylece birine gitmedim falan yok istediğine dağıt istediğinle paylaş:))

programın deyatları için hangi gün kim çıkıyor saat kaçta öğrenemek için linkimiz:

Kızlar çok canım sıkkın inanın. Grupfoni'den MRT Kozmetik epilasyon aldım kasımda, ilk randevuyu şubata verdiler gittim. Neyse, ikinci randevuyu mayısa verdiler ama gidemiyorum. İlk seansa gittiğimde taşınacaklarını söylemişlerdi, gidip bakmadım , ama telefonları açmıyorlar 3 gün üstüste aradım. Bir tane cep numarası var o da cevap vermiyor. Belli ki taşınmışlar ama yeni adresi, telefonu hiç bir yerde bulamıyorum. Uzaktayım da boşuna oralara gidip sinirlerimi iyice bozmak da istemiyorum. Kendimi kandırılmış hissediyorum doğrusu :KK59: Yerlerini duyan bilen varsa bana söylesin lütfen, rezalet resmen. İnternet siteleri vardı o da kapanmış bu arada.

X