fırsat bulan tavsiye versin

xsxeker pembe

kzımı sen koru rabbim...
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2007
4.610
35
37
kızlar ciddi bi sorunumuz var bebek istiyoruz ama 12 saat çalışıyorum günde 3 saat yol çekiyorum berbat yoruluyorum buarada eşimde aynı şekilde çalışıo ew arıyorum ew taşiicam hiç fırsat bulup birlikte olamıyoruz 15 günde maaximum 2 ki henüz onu göremedik malesef ne yapacağımız konusunda bişi bulamadık buarada ikimizde ayaktayız tüm gün lütfen fikir verin kızlar şimdiden teşşekkürler buarada yalnız bebek için diil cinsel hayatımız batıp gidiyo

canım anlıyorum seni benim eşimde sabag 8 de çıkaar akşam 9 da gelir ve kendi işi bazen bizde butür sorunlar yaşıyoruz ben çalışmıyorum ama kocamı yormamaya çalışıyorum eğer beraber olcaksak saat geç olmadan yapmaya çalışıyorum ki uyuyup dinlensin sende kendine bazı günler belirle haftanın bazı günlerini temizlik yemek falan için ayır diğer günleride birbirinize ayırmaya çalış belki bi çözüm olur

arkadasim ev bulup isini duzne koy once.
cunku boyle tempolu calisinca zaten bebegin duser.
cok dikkat isteyen bisey bu . ustelik bebegini kaybedince hamile kalmanda zorlasiyo
yada hamile kalsan bile onunda dusuk riski oluyo. tekrar. ben 3 dusuk yaptim. ilkine dikkat etmedim devamida geldi.
ama illa cocuk istiyosan adetinilk gununden 12 gun say ve 12. 14. 16. 18. gun birlikte ol ve hic kalkma
sabaha kadar. basarilar..

ay kızlar çocuk işini erteliim diom buarada ama hiç bişi yapamıoz herşey ters dnüyo o istese ben yorgun oluyom ben istesem o ilkimizde 12 saat işteyiz

sabah yapmaya ne dersiniz? hem sabahları bebek içinde daha yüksek ihtimalmiş spermler açısından...

canım seni çok iyi amlıyorum bi ara bizde öyleydik üstelik ben eşimden daha geç geliyodum akşam 9-10 gece 3 :KK43: üstelik eve 7 de gelsem müdürüm telefonla arar şu raporu hazırla deyip beni uyuzz ederdi neyseki artık işten zamanında çıkmaya gayret ediyorum üstelik ciddi bir sürece girdim çünkü dr kontrolünde oluyor herşey o kadar para döküyoruz kusura bakmasınlar ama işler biyerden sonra beklemek zorunda valla ben perşembe aşılama oldum 2 gün rapor aldım p.tesi salı çalıştım gittim müdürüme ben artık çok yoruldumm izin istiyorum zaten rahatsızlığımda geçmedi bugün yine p.tesine kadar yıllık izin aldım bu arayı değerlendiriyoruz gece kaç olursa olsun çalışmaları boşlamadık hiç yorgunluktan ölsekte çalışırken yani yoksa başka türlü olmuyor kuzum eve gel yemek yap evi topla sonra doğru yatağaaa, çokkk zor bir psikolojii çok iyi biliyorum ama bebiş istiyorsak katlancaz
bence sen önce ev olayını hallet taşınma izni var 2 veya 3 gün onu al, toparlan sonrada yıllık izin al derim

X