Mutfak Dekorasyonu Filtre Kahve makinesi

canım bunu bende arastırıyorum ama karar vermiş degilim
yanlız thcibonun makinası kapsül kahve hazırlıyor

bende araştırıyorum benim aklıma philips HD7740 modeli var çekirdek öğütme özelliği var

$kahve.jpg

bir de acaba kahveyi soğuk tutabiliyor mu alt hazne bazıları hemen soğutuyormuş o da önemlii..aahh bir karar versem de hemen alsamm tschibodan da kahvemi alırım missssssssss

çok teferrüaltı bişey istemiyosanız eger moulinex i öneririm çok memnunum tchibo kahveyle birlikte mükemmmelll...=)

Slm arkadaşlar bende bi kahve delisi olarak araştırıyorum hatta bu konuda bi topic açtım fakat dönüş olmamıştı malesef internetki araştırmalarımdan bu forumu buldum Tchibonun cafissimosunu bende çok beğeniyordum fakat sadece tchibonun kendi kapsülleriyle çalışması ve performansı açısından pek tercih edilmediğini gördüm haricinde Beko BKK 2170 die bir makina pek çok kullanıcısından geçer not almış bende Kahve Makinesi, Kavurma Makinesi, Öğütücü... - Kahve Forum forumunun yalancısıyım kahve konusunda iyi bir içiciyim fakat çok detaylı bir bilgim yok nasıl yapılır ( nescafe-cafemate-şeker karışımı hariç:KK1:) bu makineler nasıl kullanılır okuyarak bilgi edinmeye çalşıorum belki sizede yardımcı olur $Beko-BKK-2170-Beko-Espresso-ve-Cap. 300.jpg önerilen makinada bu fiyatı da makul :KK34:

ben MUDO'nun maknesini kullanıyorum ...çok memnunuz 3 yıl oluyor alalı tavsiye ederim temizliği de çok kolay :KK12:

kızlar merhaba,
ben ev için bir filtre kahve makinesi almak istiyorum zira dışarıda içtiğimiz kahvelerden sonra evdeki çözünebilir kahveler hiç tat vermiyor.ama bu konuda pek bilgim yok.kullanıp da memnun olduğunuz bir makine var mı?ben şunları beğendim aslında ama

Esse.com.tr : Ev-Mutfak-Banyo-Yaşam online satış

Tchibo.com.tr || Cafissimo Chocolate

canım benim yeni kesfettiğim bir makine HK5 inventum die gayet hos gozukuyor ve kullanımıda hos. $hk5w_sfeer.jpg

CAFE ROYAL & CAFESEYO

Merhaba ben inventum markalı makine kullanıyorum hem çay hemde filtre kahve yapabiliyor çok memnunum tavsiye ederim gold da satılıyor inceleyebilirsin

Benim philips senseo vardi kahve icmedigmiz icin annemlere verdim. Hic paketini dahi acip kullanmamistim. Ama ben annemlere verdikten son komsumunda vardi o ben memnun degildim sattim dedi. Kahvesi cok asiri sicak olmuyordu dedi tabi biz daha denemedik.

filtre kahve makinesi kullanıp memnun olan yok mu yaa???

ben cafe royal'ın inventum die bir makinesini kullanıyorum. Bir cok model var fakat benım gorsellik olarak begendiğim modeli Hk 5 die bir model. $hk5w_sfeer.jpg
hem cay hem filtre kahve yapabiliryor. guzel bence bir bakmalısın. CAFE ROYAL & CAFESEYO sayfa ve modelleri. gold da ve bir kac web satıs noktasında da gordum.

biz çok memnunuz valla. dışarıda ki kahvelerden daha güzel oluyor. keyifle içiyoruz.

$thumbnail2.php.jpg

Filtre kahve makinesi arıyorsan inventum marka bir makine var hem çay hemde filtre kahve yapıyor tavsiye ederim Gold da satılıyor

Ben vestel den aldım çeyizime .Henüz kullanmadım ama tavsiye eden arkadaşım çok memnun.

konuyu hortlatmak gibi olmasın ama tchibo nun kahve makinası var bende, kahvesi harika. ister latte, ister kahve yapabiliyorsunuz, süt köpürtme aletini de almıştım.. eşim de bir sene önce Fakir Cafe Possion almıştı, bildiğimiz filtre kahve yapıyor. alt haznesi sıcak tutuyor, bardağa kahve koymak için haznesini kaldırdığınız da makina otomatik olarak damlatmayı durduruyor, ta ki siz geri haznesine koyana kadar. ister çekirdek, ister öğütülmüş yapabiliyor. ben ikisinden de çok çok memnunum tavsiye ederim :)

X