Fikrinizi almak isterim?

çiçek olabilir, masasının üzerine koyabileceği bir biblo olabilir, kupa v.b şeyler olabilir, nasıl bir işte çalışıyor bilmiyorum ama ben hayırlı olsuna giderken yüksek kapasiteli flash disk alıyorum eğer kullanma alanı varsa gittiğim kişinin

ne tür bir işte çalıştığına bağlı, biblo, kupa, kalem, güzel bir dosya ya da çanta gibi şeyler olabilir. işte giyebileceği bir gömlek ya da başka kıyafet alınabilir.

Tablo , değişik bir kupa bardak geldi aklıma...yada şık bir kalem

İçerik nedeniyle” Bir önerim var “Bölümüne taşınmıştır
Editör arkadaşımın da bilgisine

:içelim: önerileriniz için teşekkür edrim ama hediye alacağım kişi bir müdür ve erkek..
kullanabileceği değişik bişey olsun istioum kızlar fikirlerinize ihtiyacım var..:1hug:

masası için sümen takımı alabilirsin yada isminin yazılı olduğu kartvizitlik kalem seti çok şık olabilir hem müdürse odası ve kendi masası var demektir sürekli gözünün önünde olur sürekli kullanır kullandıkça da seni hatırlar kişiye özel hediye seçmeye dikkat et bence ismi olsun mutlaka kendini özel hissedecektir

Yapay çok şık bir çiçekte kalıcı olabilir. Ya da masasına veya dolap raflarına konabilecek değişik masa bibloları olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…