fikriniz nedir????

H

hell

Ziyaretçi
:emir_bebek::çok üzgünüm:cok saolun..gecen ay cok garipti sabah uyandim ve direk lavobaya kostum kusmaya basladim hrsydn migdem bulanyordu adet gunmde 4 gun gecmisti herkez hamile olabilrsn dedi ama test negatif cikti daha sonra hasta oldum ama cok az kan geldi 3 gun icinde bitti..ve daha sonra yemeklerden tiskinmm devam etti migde blantimda ama kusmadim..normalde goguslerim 1 hafta oncden hasaslasmaya baslar bu sfr 2 hafta onceden basladi halka tarafi koyulsti ve tomurcullar oldu hem uc bolgesinde beyaz tomurcuklar gordm ve su ana kadar migde bulantim devam ediyr yemek ymek istmyorum ama sadece kendi evimde sanki butun kokulari alabilyrum.birde sol yumrtalimda goz seyrelmesi gibi seyrelme var titriro sanki..su an adetimden 5 gn gecikti cuma gunu doktara gidcem bakalim sizce nedr bu belirtiler...

cok istiyrum bebis:KK43:

Bence de doktora git....
Belki geçen ay üzerine görmüş olabilirsin kaydirigubbakcemile5

bende oyle dusundm acikcasi :KK43: bilmiyorm cok istiyorm ins hayal kiriklgina ugramam:KK43:

inş....guzel haberdır...........geçmış olsun canım.........doktora mutlaka gıt.........dua ile.

cok saolun sizde ayni seylri yasadinzmi??

bi ablam yanısını yaşadı ve hamileydi.umarım seninki de öyledir

canım biran evel git doktora bencede üstne görmüş olman muhtemel diğer anlattıkların hamilelik belitisi çünkü.

bencede canım bı dr gıt....
gecen aydan bu yana bırdaha baska test yapmadınmı canım ya?yapsan cıkardı bence.gecen ay ustune gormus olabılırsın tatlım..hayırlı hbr lerle ınşallah....sewgıler

Canım bence biran önce şu hassas gebelik testlerinden al ve hemen yap...ışallah meleğin yanındadır...Zaten üstüne gördüysen şuan 2 aya yaklaşıyorsundur ve testte büyük ihtimalle çıkar..hadi hayırlısı...

Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım bende bebek için bi sürediir uğraşıyorum kafamı bu ay yaşadığım bişey kurcaladı we hepinizden fikir almaya karar verdimkafamçokkarıştı ben şubatın 16 sında adet oldum bu ay dün 18 martta hastalandım ama bu ayki reglim çok değişik geliyor ilk gün sabahtan çok az geldi nar çiçeği renginde akşama kadar kesildi bu sabah kalktığımda birazz daha gelmiş az az gelmeye devam ediyor her ay güldür güldür gelen adetim bu ay sanki nazlı gibi acaba hamile olabilirmiyim 2 haftadır göğüslerim 90 beden oldu nerdeyse kasıklarımda bi dolgunluk war sanki patlıcak gibi ama adetimde sökülmüyor sanki kafam çok karıştı ne zaman test yapmalıyım benim durumumda fikri olan warmı acaba ? şimdiden teşekkür ederim:):teytey:hihoyyyt

Mutlaka bi test yap canım. Hamilelik olabilir.

hatta şuan bi test var yanımda ama yapmaya korkuyorum desem yeridir :KK43::çok üzgünüm:

tatlım bende ilk gebeliğimde adet gördüm.tam kan renginde değildi ama 4 gün boyunca akıntım geldi koyu renkli,düzensizleşti sanırım adetim derken meğer hamileymişim.gerçi kaybettim bebeğimi ama bende progesteron eksikliği var.
inşallah hamilesindir..biran önce doktora git ki önlemini şimdiden al canım..

Kanamam warken yapsam çıkarmı yoksa biraz daha beklemelimiyim :Saruboceq:

Bence hemen yap canım testini. Hamilelik falan varsa ona göre davranırsın. Hareketlerine dikkat edersin. İlaç içmezsin falan filan gibi. Bi test yapmanda fayda var bana göre. İnşallah hamilesindir.

Bence hemen yap canım testini. Hamilelik falan varsa ona göre davranırsın. Hareketlerine dikkat edersin. İlaç içmezsin falan filan gibi. Bi test yapmanda fayda var bana göre. İnşallah hamilesindir.
inşallah canım inşallaaahhhh hemen yapiorum bakalım ne çıkıcak :Saruboceq:

sonuç hüsrann negatif çıktı :KK43: :çok üzgünüm: offf bu kaçıncı hüsran...:çok üzgünüm:

sonuç hüsrann negatif çıktı :KK43: :çok üzgünüm: offf bu kaçıncı hüsran...:çok üzgünüm:

Üzülme tatlım. Bi daha ki sefer olur inşallah. idrarda çıkmama gibi bi durum olabilirmi acaba? Benimde kafama takıldı.

X