fikri olan varmı lütfen yardım

umutvar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2007
92
1
arkadaşlar merhaba. bir konuda fikirlerinizi bekliyorum lütfen yaşayan yada tanık olan varsa fikir versin bana.
1 senedir bebeğim olmuyor. hormon testleri ve spermiyogram sonuçları düzgün.geçen ay hsg çekildi onun sonucuda düzgün. ama hsg den sonra 1 hafta kanamam oldu. şimdi beklenen adet tarihim 3 gün gecikti. bu arada ben her ay acaba bu ay tutmuşmudur diye adet beklediğimden bu sefer ümit etmemek için adet tarihimden 2 gün önce gebelik testi yaptım sonuç negatif. şuan adet tarihim 3 gün gecikti ve hala adetle ilgili bir belirti yok. ama hamilelikle ilgilide hiçbir belirti yok.( mide bulantısı,göğüslerde şişkinlik falan)
biraz önce doktorumu aradım perşembeye kadar bekle adet olmazsan gel. bence hayırlı olsun dedi. bunu duymak bile çok güzel ama ben hala hsg den dolayı geciktiğini düşünüyorum. çünkü adetlerimde hiçbir gecikme olmazdı buzamana kadar.
test yapamıyorum tek çizgi hayal kırıklığından. böyle bişey yaşayan varmı. çok uzun oldu özür dilerim ama benim için çok önemli arkadaşlar. şimdiden sağolun Allah hepimizin gönlüne göre versin.

canım bende hsg çekildikten sonra geciktim ama bende dra gittiğimde geciktim diye kist oluşmuştu yani benim gecikmem kisten canım inş hamişsindir tatlım

canım çok teşekkür ederim bilgin için. peki hsg den sonra kist oluşmuştu demişsin. ay bu ne ya sağlıklı gidip kist oluyoz.ne olacak yani şimdi kist.anlamadım.nasıl gececek.

canım çok teşekkür ederim bilgin için. peki hsg den sonra kist oluşmuştu demişsin. ay bu ne ya sağlıklı gidip kist oluyoz.ne olacak yani şimdi kist.anlamadım.nasıl gececek.

bende 2 ay önce çektirdim benimde kanamam oldu ama hiçbir gecikme yaşamadım...ilk defa duyuyorum hsg yüzünden adet geçikmesini...

bencede kamile olabilirsin.......

yanlız bana doktor filmden sonra 1 ay korunucaksın demişti..radyasyon zararı yüzünden..bebek sağlığı açısından..ben korunmuştum yanii...

Canım hsg adeti geciktirmiyo ama kanallar açıldığı için daha kolay hamile kalınabiliyo...Bencede hamile olabilirsin....

doğum kontrol ilacı kullandım geçti canım kistim çok şükür sen düzenli oluyosan kist çok küçük bi ihtimal canım inş hamişsindir

Kanalalrın açılmış olabilir canım...Gebe olabilirsin bekle bakalım..inşallah güzel hbr alırız.....

bende sana hayrlısı olsun dicem dr gibi...
hsg çekildikten sora çok kolay hamiş kalınıyor....
perşembe dr kan testi yapacaktır... ve mutlu haberlerini bekliyoruz...........

ya harikasınız arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum öncelikle ama maalesef biraz önce idrarda gebelik testinden yaptım.bırakın çift çizgiyi silik falan bile değil.bembeyaz herzamanki gibi.
okadar umutlanmıştım ki anlatamam. heyecandan yemek falan bile yapamadım yani.şimdide moral bozukluğundan yapamam heralde. hasta olmak istiyorummmm..
hepinizden Allah razı olsun ve her kimin ne muradı varsa versin yarabbim sağalun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…