Fikirlerinizi söyleyebilir misiniz lütfen nolur

akyletttt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2024
56
0
20
18 temmuzda birlikteliğim oldu 23 24 25 temmuzda ara kanama tarzında kanamam oldu biraz kasık ağrısı da vardı 23 ünden itibaren 4 tane gebelik testi yaptım negatif çıktı hamile miyim acaba olmak istemiyorum ama bu kanamalar yerleşme kanaması olabilir mi 25 temmuzda kanamayla birlikte ufacık parçada geldi Normalde de böyle reglden 1 hafta önde ara kanamam başlıyordu bugün de regl olmam gerekiyor ama üç gündür kahverengi kanla karışık akıntım oluyor reglim hala başlamadı hamile miyim çikolata kistim de var

Korundunuz mu? Test için sanırım erken ilişkiden 20 gün regl gecikmesinden 10 gun sonra net çıkıyormuş bende buradan öğrendim. Siz sanırım 23 temmuzda başlayan kanamayı yerleşme kanaması olur mu diye düşünüyorsunuz ama 5 gün içinde sperm yumurtayı dollenir mi bilemedim zaman kısa geldi sanki

Korundunuz mu? Test için sanırım erken ilişkiden 20 gün regl gecikmesinden 10 gun sonra net çıkıyormuş bende buradan öğrendim. Siz sanırım 23 temmuzda başlayan kanamayı yerleşme kanaması olur mu diye düşünüyorsunuz ama 5 gün içinde sperm yumurtayı dollenir mi bilemedim zaman kısa geldi sanki
Korunmadık geri çekilme oldu sadece evet ilişkiden 23 temmuzdan beri ara ara böyle kahverengi lekeli kanama oluyor hamilelik belirtisi olabiiir mi bu

Korunmadık geri çekilme oldu sadece evet ilişkiden 23 temmuzdan beri ara ara böyle kahverengi lekeli kanama oluyor hamilelik belirtisi olabiiir mi bu
18 Temmuz ilişki kanama başlangıcı 23 Temmuz arada beş gün var dollenecek de kanama olacak da süre bence kısa biraz döllenmek için.

Bende şüphe ediyordum çok fikrim
Yok açıkçası. Buradan ogrendiklerimle size yazdim

yaklaşık 1 haftadır kahverengi lekelenmem var bugün de regl günümdü hala kahverengi lekelenmem ve kaşık ağrılarım devam ediyor test yaptım negatif çıktı bugün en son 18 temmuzda birlikte olmuştuk 18 gün geçti üstünden hamile olma ihtimalim va rmı

Kızlar benimde normalde regl 5 gün sürüyor ama bu ay 3 gün sürdü ağrım oldu tuhaf bir ağrıdı kahverengi siyah ve pembe bu üç günde hepsi geldi ilk gün yarım ped dolu sonraki 2 gün ise daha çok azdı. İlaç kullanmadım hiç . Zaten çocuk istiyoruz. Surekli birliktelik yaşıyorum. Adet günümü bir gün geçti ve sonradan oldum. Yerleşme kanaması mı öyle ise testte ne zaman çıkar .

Kızlar benimde normalde regl 5 gün sürüyor ama bu ay 3 gün sürdü ağrım oldu tuhaf bir ağrıdı kahverengi siyah ve pembe bu üç günde hepsi geldi ilk gün yarım ped dolu sonraki 2 gün ise daha çok azdı. İlaç kullanmadım hiç . Zaten çocuk istiyoruz. Surekli birliktelik yaşıyorum. Adet günümü bir gün geçti ve sonradan oldum. Yerleşme kanaması mı öyle ise testte ne zaman çıkar .
Yumurtalamadan 12 gün sonra kanda çıkar

Bekliyorum açıkçası sizce Bir şey var mıdır? Temmuzun 3 ünde adet oldum 7 sinde bitti. Sonra kanama agsts 1 inde olup 3 ünde kanama kesildi. O gün birliktelik oldu sabahında leke gördüm kahverengi daha da gelmedi.
Bence yok gibi bazen regl kısa sürebiliyor zaten yerleşme kanaması kahverengi ve bir gün süren bir durum

X