Fikirlerinizi bekliyorum.

sedaecrin

“Kırarlar diye hayal kurmaktan vazgeçilmez.”
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2011
7.800
1.834
Benim ki pek dert sayılmaz aslında.Hanımlar sizden fikir almak istedim bir konuda.Nette dolaşırken yaz için Çiğdem Pansiyonu keşfettim açıkçası görünüşte hoşuma gitti.Fethiye de bu otel.Nette giden kişilerin yorumları da gayet güzel fakat bugün olumsuz yönde yorumlar da okudum.Bir de sizlerden fikir almak istedim.Fethiyede ki Çiğdem pansiyona giden var mı ? Yorumlarınız neler ? Buradan başka da önereceğiniz otel var mıdır bana Fethiye veya Marmariste?

illa ki her yerde olumsuz yorumlar da oluyor. olumsuz yorumlardan canınızı en çok sıkanlar için pansiyonu arayıp direk sorun. bizim gittiğimiz yerlerde olumsuz yorumlar da vardı ama ben yazılan olumsuz hiçbir şeyle karşılaşmadım. ama bence yine de arayıp öğrenebilirsiniz bahsedilen eksiklikleri. mesela ne konuda olumsuz yorumlar yapılmış?

Konu içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır.

illa ki her yerde olumsuz yorumlar da oluyor. olumsuz yorumlardan canınızı en çok sıkanlar için pansiyonu arayıp direk sorun. bizim gittiğimiz yerlerde olumsuz yorumlar da vardı ama ben yazılan olumsuz hiçbir şeyle karşılaşmadım. ama bence yine de arayıp öğrenebilirsiniz bahsedilen eksiklikleri. mesela ne konuda olumsuz yorumlar yapılmış?

Aslında genel olarak yorumlar güzel benim de çok hoşuma gitti otel ama bir iki olumsuz yazı görünce tereddüt ettim ben de.Olumsuz yorumlarda da Temizlik kötü olduğu ilginin zayıf olduğu...Akşam saatlerinde ışıkların zorla kapandığı,günlük olarak otel ücretli veya ücretsiz turlar düzenliyormuş bunu isteyen katılıp isteyen katılmıyor ama bir kişi işte otelden göndermek için vs diye açıklamış.Olumsuz yorumlar yalnız üç taneyken olumlu yorumlar nerdeyse 20 tane.Onu da belirteyim.Olumlu yorumlarda da tam aksine temizlik ilgi ve alakanın çok iyi olduğu samimi kişilerin personelin bulunduğu söylenmiş.Yemekleri de gayet güze bulduklarını belirtmişler.

Son düzenleme:
Çiğdem pansiyon hakkında başka fikri olan var mı hanımlar ?

X