fikirlerinizi bekliyorum yardımcı olurmusunuz?

eyif

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
338
2
merhaba arkadaşlar bi kaç şeyi çok merak ediyorum bilgilerinizi deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim şutarafagitti
ben geçtiğimiz mayıs ayında kürtaj oldum (bebeğim 7 haftalıkken gelişmediği için ve kalp atışı olmadığı için )adetlerim hep zamanında olurdu ama kürtajdan sonra bir iki gün öne çekmeye başladı bu benim erken yumurtladığımı mı gösterir? bi de önceden kanama olarak başlardı şimdi koyu pembe akıntı şeklinde başlıyo ve bi kaç gün sonra kanama olarak devam ediyo zamanında bitiyo ikinci merak ettiğimde yumurtlarken akıntımız uzayan yumurta kıvamı gibi oluyomuş ya sonra kasık ağrısı oluyomuş bu yumurtanın büyüdüğünü gösterirmiş yaa işte bu kasık ağrıları olurkenmi giricez ilişkiye kürtajdan sonra bir yıl oldu nerdeyse ve hala bebek olmadı yumurtlamayı takip ediyorum hemen kalkmıyorum dikkat ediyorum ama yokk lütfen merak ettiklerimi yanıtlarmısınız nolur yaa paylaşın benimleesenağlama

Yaa bende 25 gün önce kürtaj oldum yardımcı olmak isterdim ama hiç bilgim yok benimde öğrenmeye ihtiyacım var

valla canım öncelikle bu kafan takma bende ocak ayında düşük yaptım benim adetlerim zamanında oldu.ama çok sancılıydı .sanırım bu kişiden kişiye değişebiliyo..erken yumurtlama demiyelimde adetlerinin düzene girmesi diyelim canım.eğer adetlerin zamanında bitiyosa bence normal zaman zaman banada olur.hatta bazen erken bittiği bile oluyo.ama işte şu son yazdığın yazı hakkında bende hala bi çözüm bulabilmiş değilim.ama bilmememde bence daha iyi.hiç olmazsa o günler de tutacakmı tutmayacakmı diye düşünmüyorum.yoksa ters tepiyo.ben sadece şuna dikkat etmeye çalışıyorum o uzayan akıntımı gördüysem eğer heh tamam günlerim geldi diyorum ve ona göre hareket ediyorum o kadar bunun dışında hangi gün oluşuyo hangi gün çatlıyo bunları hiç düşünmüyorum.bence sende düşünme...

merhaba arkadaşlar bi kaç şeyi çok merak ediyorum bilgilerinizi deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim şutarafagitti
ben geçtiğimiz mayıs ayında kürtaj oldum (bebeğim 7 haftalıkken gelişmediği için ve kalp atışı olmadığı için )adetlerim hep zamanında olurdu ama kürtajdan sonra bir iki gün öne çekmeye başladı bu benim erken yumurtladığımı mı gösterir? bi de önceden kanama olarak başlardı şimdi koyu pembe akıntı şeklinde başlıyo ve bi kaç gün sonra kanama olarak devam ediyo zamanında bitiyo ikinci merak ettiğimde yumurtlarken akıntımız uzayan yumurta kıvamı gibi oluyomuş ya sonra kasık ağrısı oluyomuş bu yumurtanın büyüdüğünü gösterirmiş yaa işte bu kasık ağrıları olurkenmi giricez ilişkiye kürtajdan sonra bir yıl oldu nerdeyse ve hala bebek olmadı yumurtlamayı takip ediyorum hemen kalkmıyorum dikkat ediyorum ama yokk lütfen merak ettiklerimi yanıtlarmısınız nolur yaa paylaşın benimleesenağlama

canım bende bebeğimi düşürdüm ama benım kımyasaldı yanı kurtaja gerek kalmadan kendı attı zaten bu arada bebek düştükten sonra kanaman sarkar sasırır guununu bu normaldır bıde senın bı kere gebeliğin olduysa doğurganlığın da var demektır bı doktora yıne danış belkı kurtajın olduğu yermı acaba dıkkatsız davrandı?

Teşekkürler Arkadaşlar Yazilariniz Için özel Doktorumyapti Kürtaji Cuma Günü Gidicem Tekrar Bi Yapişiklik Olsa şikayetin Farkli Olurdu Dedi Ama Gideyimde Içim Iyice Rahat Olsun

X