fikirlerinize ihtiyacım var!!!

shrblc

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2013
1
0
merhabalar sizlere birkaç sorum olacak adetimi 10 gün geçince test yaptım pozitif çıktı doktora gittim karından ultrasonda kese ve içinde nokta göründü ama doktor çok yeni gebelik bu dedi daha kalp atışları yoktu sizce bu normal mi yani çok yeni bir hamilelikte hem karından kese ve bebek görünüyor fakat kalp atışı yok bu hafta kontrole gidicem ama içimide bişiler kemiriyor

Merhaba evet normal merak etmeyin. Ben de kese görünmüş ama bebek görünmemişti 2 hafta boyunca boş gebelik sanıldı sonra daha gelişmiş bir ultrason aletinde kalp atışlarını da duyduk bebeği de gördük... Ki sonradan gittiğim doktor geçen sefer olsa bende göremezdim çünkü geç döllenme olmuş dedi... 6-7 haftalarda kalp atışı duyabilirsiniz... Ama döllenme tarihi önemli siz son adet tarihinize göre hesap yapıyorsunuz ama geç döllenme olabilir... İçiniz rahat olsun... 1-2 haftaya görürsünüz kalp atışlarını da bebeği de inşallah...Hatta aklınızda olsun vajinal ultrasonda daha erken ve rahat duyulabiliyor...

Normal canım canını sıkma, arkadaşın dediği gibi geç döllenme olmuştur. 1 hafta sonra duyarsınız inşallah kalp atışlarını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…