Fikirlerinize ihtiyacım var ?

smoker

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2008
1.365
0
Selam kızlar ya benim biraz kafam karıştı beni cesaretlendirecek sözlere ihtiyacım var.Ayın 5 i adetimin ilk günü idi 10-12-14. gününde de birliktelik oldu.12. günü yumurtlama günümdü.15. günü pazar sabahı bacağımda şiddetli bir kramp, bel ve dehşet kasık batması ile uyandım ama sadece sağ kasığım 5 gündürde aynı şekilde sağ kasığımda bir haller var acı değil sızı değil böyle rahatsız edici yani durduk yere orayı hissetmem ama hissediyorum sürekli gün içinde.Dün de kahverengi bir akıntı geldi çamaşırıma ve tuvalet kağıdına bulaştı.Lpg tankı gibiyim bir gazım varki iki gündür.Bide vajinama bıcak gibi bir iki kez bıcak gibi ağrı saplandı ve akıntım var.Gerçi bunlar üşütme belirtilerinede benziyor ama..
Hamilemiyim acaba diye sormuyacam daha çok erken adetime 10 gün varda.Benim sorum şu bu cuma tatile çıkacağız rafting, yamaç paraşütü ,jet ski, yat turu bir sürü plan var.Şimdi ben hoplayıp zıplasam tatilin tadını çıkarsam sigarayıda tek tük içiyorum şu ara tekrar .Rahat olsamda gezsem tozsam eğer ki düşük bir ihtimalde olsa (çünkü bu ilk deneme ayı daha) hamile isem bir şey olmaz demi ? Bira falan içsem iyice mi kötü ?

Kafam çok karıştı...Tatili erteleyemiyoruz kışın veriyoruz dilekçeleri çünkü, böyle de şüphe ile her şey burnumdan gelir...
Sizler ne düşünüyorsunuz? Böyle bir durum yaşayan oldu mu?

canım ne maceralı bir tatil öyle, duracağı varsa durur çocuk ne olsa diyorlar ama bence dikkat etmekte fayda var, jet ski yap ta yamaç paraşütünde sert iniş yaparsan zarar olabilir, travma alma, alkol bu kadar erken dönemde bebeği etkilemez çok az alırsan, daha kan dolaşımı başlamamış olur bebekle senin aranda, ama bebek fikri kafana yerleştikten sonra tamamen bıraksan iyi olur yine de sen bilirsin. şöyle düşün sen ne kadar sağlıklı yaşar beslenirsen bebeğin sana tutunma ihtimali o kadar fazla olabilir, bu söylediğimi ben uygulayabiliyormuyum hayır ben de günlük sabah kahvemden vazgeçemiyorum neyse iyitatiller, en iyisi kan testi verip maceralı tatilini rahat yap gebe değilsen

Canım çok teşekkür ederim cevabın için testde çıkar mı ki şüpheli geceden en fazla 7 gün en az 5 gün geçti?Gerçi ben biliyorum ki hamile değilim üşüttüm galiba ama işte kafası karışıyor insanın hiç kasığım ağrımazdı böyle.Günde bir fincan türk kahvesi bende içiyorum, bırakmam lazım....

masallahh canim harbiden o nasil bi tatilmis oyle ya.. bence de bi kan testi yaptir derim.. varsa bebis cikar eminim!!

canım ilişkiden 12 gün sonra net olarak kanda çıkar. en iyisi sen 5-6 gün daha bekle. o zaman netleşir canım

12 sinde tuttuysa, bugun ayin 23 u zaten 11 gun olmus canim. bugun bi yaptir bakalim degerlerin ne cikacak.. cok yuksek cikmasada sana bi fikir olur..

12 sinde tuttuysa, bugun ayin 23 u zaten 11 gun olmus canim. bugun bi yaptir bakalim degerlerin ne cikacak.. cok yuksek cikmasada sana bi fikir olur..

Canım 12. günü yani ayın 17.sında tutmuş sa daha 6 gün falan olmuşdur çıkar mı ki... ?

Kızlar Hem Kel Hem Fodul derler ya....Ahanda o benim. Bebek istiyorum korunmuyorum , ama hiç bir şeyden geri kalasım yok ... İçim rahat etsin diyorum ama günüm geçmeden kan testine para veresim yok. Atlayım zıplayım ama hiç bi şey olmasın .Hamilelik için uğraşıp yok değilimdir diyorum.
Bu arada eşim aradı Dalarmıyız tatilde diyor. Dalarız dalarız diyip kk ya giriyorum ne yazmışlar diye.
zaten göbüş boşsa bile ben ağzımı burnumu yamultup gelecem bu gidişle..
Çok saolun kızlar ya biriyle paylaşmak bile endişemi azaltdı olmaz inşaalah bir şey..

Son düzenleme:
senin eş te benimki gibi heralde, hep bi aktivite hep yeni bişeyler 2-3 gün daha beklesen iyi olur daha rahme bile ulaşmamış olabilir, döllenme olduysa.. dalıştan falan bişey olmaz yaa, ama söyleyeyim rafting ve yamaç paraşütü sarsabilir çok yapma istersen

saolasın canım ama benim pek içime doğmuyor zaten yok sanırım bir şey dikkat ederim yapmam sadece seyrederim.Saolun daha mantıklı bakmaya başladım şu an olaya üşütdüm sanırım kendimide korurum ve dikkat ederim artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…