fikirlerinize ihtiyacım var kızlar :(((

xmoye_x

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008
234
0
kızlar 10.ay bitti bebek istiorum...ilk kez bi ara kanam yasadım gecen ay dr. gittim rahimde küçük bi yara ve iltihap var dedi ilaçlar verdi (biokadin fitil,cyclo-progynova düzenleyici,tetradox antibiyotik) adet oldum antibiyotiğe basladım bitincede diğerlerine baslicam ama acaba bu ilaçları kullanırken korunmalımıyım yardımızını istiorum (1 ay başa gitsinde istemiorum ama) kızlar şimdiden teşekkürler a.s.

bende kullandım o ilacları canım.kesinlikle korunmalısın .dr bana özellikle belirtti adetin bitince basla ve o ay regl olana kadar sıkı korun .ertesi ay bebek düşün dedi.
geçmiş olsun canım.

canım benim sende hemen hemen benimle aynı derttesin bende 1 ay boşa geçirmek istemiyorum ama hala neyapacağımı düşünüyorum sanırım ben ilaçlara başlayacağım yani 1 ay bekleyeceğim. Geçmiş olsun canım.

canımm bende 10ay oldu evleneli bzde istiyoruz fakat olmadı aynı problemim vardı benimde iltihap felan neyse doktora gittik bisürü iğne ilaç verdi fakat hiç korunun felan demedi korunmadım iğneleri ilaçları kullandım hiçde bişiy olmadı bebekte olmadı tabi hala bekliyorus:) çok geçmiş olsunn

aslında bu ilaçlar bana umut olmustu belki kullanırım iyileşirimde bebeğim olur diye :çok üzgünüm: allah yardımcımız olsun en kısa zamanda isyeyen herkesede banada nasip etsin annelik duygusunu allahım :Saruboceq:

xim moyem geçmiş olsun canım bende ilaç kullanıyorum sen korun ne olur ne olmaz riske atma belki bu ilaç tedavisi sebep olacak ne biliyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…