Fikirlerinize çoookk ihtiyacım var, lütfen deneyimlerinizi paylaşın kızlar..

ozlem_kortun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2009
54
0
ben 31 haftalık gebeyim, yaklaşık 23-24. haftamdan beri kasıklarımda ve oradaki kemiklerde, bağ dokularında sürekli sızlama var. ama sancı gibi değil bu sürekli. özellikle sabahları yataktan kalkarken çok sızlıyo, acıyo yürürken, sonra zamanla acısı hafifliyo gün içinde. ama ne zaman bi yerde oturup ayağa kalksam yine sızlama oluyo ve bir müddet beni yavaş yürütüyo ( erken doğum şüphem de yok doktorum baktı ama bu ağrılar sabah bir bacağımı kaldırıp çorap bile giymeme engel oluyo, bu tarz şeyler yaşadınız mı ? lütfen deneyimlerinizi paylaşın bebeğim kg aldıkça daha kötü olmasından korkuyorum :bbo:

canım ben 19 haftalık hamileyim kasık ve bel bölgemde dediğin gibi bir arı vardı doktor maden suyu tavsiye etti günce en az iki tane iç dedi içtiğim günlerde ağrı çekmiyorum bi dene istersen ama maden suyu meyvesiz olucakmış birde afyondakarahisarda çıkanına iyi diyorlar

tatlım bunlar magnezıyum ve kalsiyum eksikliğinden oluyormuş doktorum dedi bana toz halinde suya karıştırılıp içilen ilaç verdi sende doktoruna söylesen sanada yardımcı olur doğana kadar bizi yiyiğip bitirecek bebişlerimiz:roflol:

canım haklısın galiba benim doktorumda üzülme o seni yer her şartda doyar diyodu birden o gldi aklıma senin yazıya çok güldüm.reklam olurmu diye yazamamıştım ama kızılayın maden suyunu tavsiye ederim çok iyi

ilgilendiğiniz için sağolun kızlar :)) doktoruma geçen muayenemde anlattım o tabii erken doğum mu acaba diye ultrasonda herşeye baktı , magnezyum iç ve istirahat et dedi zor tabi çünki çalışıyorum... 10 gündür falan magnezyum içiyorum. ama henüz pek rahatlatmadı, ben bi de maden suyu deneyim onun yanında, valla minnoş bebeklerimiz annelerinin havuzunda misler gibi yüzüyo kaydirigubbakcemile3 ama annecikleri nasıl yoruluyo, hamileliğimde annemin kıymetini çok daha iyi anladım.. ama en azından bu ağrıların normal olduğunu anlıyorum sizler de yaşadığınıza göre, içim rahatladı anormal bişey zannetmiştim. inşallah hepimiz sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…