Fikir

Rafet1907

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2024
29
-9
Arkadaşlar 4 yıllık evliym 3 yaşında kızım var mesela eşim bayram tatilinde evde ya kahvaltı yapıyor dışarı çıkıyor sonra geliyor akşam 7 gibi sonra yine çıkıyor 10 gibi geliyor yani bu normal mi çalıştığı zaman da 7 gibi çıkıyorsa 9 gibi geliyor ve beni satın mı aldn özgürlüğümü kısıtlıyorsun bişey yapmıyorum hava alıyorum kendime dışarda diyor gerçekten boş boş oturuyor onun dışında bir probleminiz yok birbrmzi seviyoruz fakat sırf bu konu yüzünden anlaşamıyoruz bulduğu her fırsatta çıkıyor ve boş boş bir büfenin önünde oturuyor annesının sokağının başında

Nasıl boş boş oturuyor? Ben de boş boş kafamı dinlemek için otururum da eşiniz baya mesai yapıyor gibi.

O mu sizi satın almış peki? Ev işi yapılsın, çocuk bakılsın, cinsellik yaşansın. Oh ne ala. Normal değil. Birşey yapmıyorum diye de sizi bir güzel kandırıyor. Siz de kendinizi sorguluyorsunuz. Boş boş oturuyor ben mi abartıyorum diye. O ‘boş boş’ oturmayı size ve çocuğuna tercih eden adamla da başka bir problemimiz yok birbirimizi seviyoruz diyorsunuz. Burdan pek öyle durmuyor.

Satın alma dediği evde ya da dışarda ailece vakit geçirebileceğiniz saatler mi? Eziyet olarak mı geliyormuş beyefendiye? Çok küçük bir sorun gibi söylemişsiniz ama bu mantıkta ki bir insanla ne paylaşıyorsunız tam olarak?

o sizi satın mı almış peki sordunuz mu?
yarın sabahta siz çıkın akşam dönün.
evde çocuğa baksın akşam yemeğinide hazır etsin evi derlesin toplasın.
birşey derse beni satın mı aldın dersiniz.

Kocanızın bir derdi var gibi üstüne gitmeden ne olduğunu anlamaya çalışsanız üzüntüsü sıkıntısı nedir diye.

Sen ne yapıyorsun ?

Kızın ve seninle vakit geçirmek yerine dışarıda oturmayı tercih ediyorsa belli ki ev ortamından kaçıyor. Gerçekten sevildigine emin misin?

Kocanızın bir derdi var gibi üstüne gitmeden ne olduğunu anlamaya çalışsanız üzüntüsü sıkıntısı nedir diye.
Adam evde durmuyor ki. Kadın ağzını açsa olmadık şeyler söylüyormuş. Bence derdi varsa da anlamak güç.

Kaç defa konu açmışsınız.
Eşinizin sizi sevdiği yok yani üzgünüm.
Evde durmuyor, ailesinin evine gittiğinizde bile başka odaya geçip, çocuğunuz yanina gidince kovuyor.
Parklarda,bahçelerde alkol alıp duruyor.
Başka ne probleminiz olacak, onun için evde durması lazım.

Adam evde durmuyor ki. Kadın ağzını açsa olmadık şeyler söylüyormuş. Bence derdi varsa da anlamak güç.
Evlenmeden önce başka birisi mi vardı da sevdiği kişiyi unutamadı diye düşündüm ben
Çünkü başka konu da açmış eşim cinsellik dışında beni öpmüyor vs diye
Bi de adam bi gün kendi annesine gidip bağıra bağıra ağlamış bıktım bu hayattan diye. Evde huzuru yok ya da acaba görücü usulü mü evlendiler. Evlenmeden önce ne kadar zamandır beraberlerdi? Konu sahibi bunlara cevap yazar mısın?

Aaa öyleyse olabilir.
Aldatma desem ağlayıp zırlamazdı, yağlı ballı yaşardı.Duygusal bağları da yoksa mümkün.

Hava alıyorum kendime?
Havayı zaten Baska Kıme alacak kı ben anlamadım.

Kendime çay içmişim bende bu arada

Rafet Bırak adamı otursun ya hu! Adamı fazla mı darlıyorsun acaba. Mutsuz olduğu için evde durmuyor olabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…