Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Fikir verin

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

Ciidemm

En güzel gün ♥ 13.09.2015 ♥
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2014
627
267
Fikir veren herkese çok teşekkürler ikinci takımı aldım ama köşe almadım :KK6:

Bu köşeyi almayı düşünüyorum renk değiştirmeden, yanına hangi yemek odası daha iyi olur sizce..

ilk yemek odası 160 cm uzunluğunda, ikincisi 190 cm arasında çok büyük fark olur mu sığması açısından fazla yer kaplamasın diyorum. 160 cm çokta küçük sayılmaz dimi bilemedim hiç o_O

Seçimlerim güzel mi sizcee :KK64:

Her türlü fikre açığım bunları bırak başka al derseniz bakabilirim önerilerinize de :KK48:
202.jpg
100.jpg
86.jpg

Son düzenleme:
Bana göre de ilk model uygun. çünkü ilk modelin dolaplarının koltuklara nazaran koyu tonda olması hoş. öbür türlü hepsi açık renk olcak. illaki zarif her ikiside, aksesuarla bile renk katılır elbet ama ilk model daha bi yakışır. Koltuk takımının ortadaki sehpasını da aldınız mı acaba?

Bana göre de ilk model uygun. çünkü ilk modelin dolaplarının koltuklara nazaran koyu tonda olması hoş. öbür türlü hepsi açık renk olcak. illaki zarif her ikiside, aksesuarla bile renk katılır elbet ama ilk model daha bi yakışır. Koltuk takımının ortadaki sehpasını da aldınız mı acaba?
Yok sehpa almadım köşeyi de daha almadım karar aşamasındayım uydurursam birbirlerine alıcam inşallah.
Teşekkürler yorumunuz için :KK16:

2.model daha uygun:KK36:
Benimde gönlüm ikinci modelden yana ilk bakışta onu yakıştırmıştım ama şimdi diğerini de görünce karar veremedim :KK51:

Aslında yemek odalarını ayrı ayrı koltuk takımına bakmadan değerlendirirsen 2.model daha tarz. Ama koltuklarla uyuşacakmı deyince bilemedim ben bi. Orta sehpayıda almadım dediğinizi hesaba katarsam, ikinci model diyorum şimdide. :)

Ay ben nasıl karar vericem :KK17: aynı odada duracakları için uyumlu olsun birbiriyle diye düşündümm

tatlım farkındaysan koltuk takımının olduğu fotoda, kombini ilk yemek takımı ile yapmışlar. fotoda yemek konsolunun bi kısmı görünüyor çünkü. orta sehpaya ortamın müsaitse onu da al, ilk yemek takımı ile kombinle şahane işte.

tatlım farkındaysan koltuk takımının olduğu fotoda, kombini ilk yemek takımı ile yapmışlar. fotoda yemek konsolunun bi kısmı görünüyor çünkü. orta sehpaya ortamın müsaitse onu da al, ilk yemek takımı ile kombinle şahane işte.
Evet orası da öyle aslında sanırım en mantıklısı o :KK51:

1. model takım olur, ama 2. model daha kibar.. ablamın evindeki masada 2. masa gibi uzun, evde 1+1 , çok büyük durmadı yani uzunda düşünebilirsin, ama acaba diyorum renklerin hepsi aynı tonda olunca biraz solukmu olacak? bunları hangi firmanın sitesinden beğendin canım??

1. model takım olur, ama 2. model daha kibar.. ablamın evindeki masada 2. masa gibi uzun, evde 1+1 , çok büyük durmadı yani uzunda düşünebilirsin, ama acaba diyorum renklerin hepsi aynı tonda olunca biraz solukmu olacak? bunları hangi firmanın sitesinden beğendin canım??
Evet bende dediğin gibi düşündüm ikinci resimdeki yemek odası takımını aldım :KK68:
şimdi onun yanına koltuk takımı düşünüyorum hangi renk olsa diye renkli olsun diyorum :KK64:

Evet bende dediğin gibi düşündüm ikinci resimdeki yemek odası takımını aldım :KK68:
şimdi onun yanına koltuk takımı düşünüyorum hangi renk olsa diye renkli olsun diyorum :KK64:

valla ben sana bişi diyimmi canım, geçen doğtaşın sitesine bakıyodum, Havana takımına ba-yıl-dım. şuan ev kuracak olsam hiç düşünmem. bu aldığın ton kahveyle uyacağını düşünüyorum. bi göz at istersen :)

valla ben sana bişi diyimmi canım, geçen doğtaşın sitesine bakıyodum, Havana takımına ba-yıl-dım. şuan ev kuracak olsam hiç düşünmem. bu aldığın ton kahveyle uyacağını düşünüyorum. bi göz at istersen :)
Takım gerçekten güzel yakışır mobilyaya da ama altına bişeyler tıkmaya sandıklı olsun istiyorum sandıklı değil galiba :KK64:

sandikli değildir o canım.. e sende yatagını bazalı al onun altına tık :)) inşallah gönlüne göre bulursun
Yatağım bazalı da bana sanki eşyalarım sığmayacakmış gibi geliyo ondan koltukları da öyle istiyorum :KK48:
Kısmet bakalım sağol canım Allah razı olsun

yurtdışı işinde sorun cıktı canım onunla uğraşıyoruz bir aydır ,can sıkıntısından unuttum buraya girmeyi ondan ,sen baya ilerletmissin canım brawo valla :)
Evlencem kız nerdeyse :KK48: gelinliğimi bile aldım aniden herşeyimi tamamladım gibi bişey :KK68:
Gidemiyo musun şimdi noldu ki :KK43:

X